Ogłaszamy wydanie Muru Hadriana na 4 dni do PortalConu

Już tylko 4 dni zostały do PortalConu, a my ogłaszamy kolejną grę: Mur Hadriana. Wcześniej ogłosiliśmy także wydanie Cthulhu: Death May Die  – KampaniaEscape Tales 3: Dzieci Żmijowego Lasudodatków do gry Root, dodatku Teotihuacan: Okres Ekspansji i gry Najeźdźcy ze Scytii.

Odwiedzając północ Brytanii w 122 roku, rzymski cesarz Hadrian Augustus był świadkiem skutków wojny między jego armią, a barbarzyńskimi Piktami. Chcąc zademonstrować potęgę Rzymu, rozkazał budowę muru, który oddzieliłby plemiona Piktów od reszty Anglii. Zaprojektowany z rozmachem mur rozciągał się na 80 mil rzymskich, od wybrzeża do wybrzeża. W grze Mur Hadriana gracze wcielają się w role rzymskich generałów, z których każdy odpowiedzialny jest za ufortyfikowanie swojego odcinka muru granicznego.

Przez 6 lat (rund) gracze będą rozbudowywać forty, wzmacniać mury i obsadzać je obrońcami, a także przyciągać nowych obywateli, poprzez wznoszenie budynków usługowych i zapewnianie rozrywek, jednocześnie cały czas broniąc honoru Cesarstwa Rzymskiego przed walecznymi Piktami. Gracze na swoich planszach wykreślają pewne pola i wpisują różne wartości, zagrywają surowce i robotników oraz karty zmieniające rozgrywkę. Gracz, który wykaże się największą Sławą, Pobożnością, Walecznością i Dyscypliną, jednocześnie unikając Pogardy, udowodni Cesarzowi, że jest przykładnym obywatelem rzymskim i zostanie okrzyknięty Legatus Legionis.

Pamiętaj, że już w sobotę, 23 stycznia o 10:00 rano zapowiemy 12 nowych gier! 

Dodatkowo, jeśli kupisz bilet w cenie 10 zł, otrzymasz dostęp do ponad 20 godzin dodatkowych materiałów wideo, zarówno w sobotę jak i niedzielę. 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.