Nadciągają Najeźdźcy ze Scytii – ogłaszamy kolejny tytuł 2021

Do PortalConu zostało już tylko 5 dni! Tan ogłosimy nasze największe hity, ale jeszcze przed konwentem ujawniamy niektóre nasze plany wydawnicze. Miło nam poinformować, że wydamy grę Najeźdźcy ze Scytii (Raiders of Scythia). Wcześniej ogłosiliśmy także wydanie Cthulhu: Death May Die  – KampaniaEscape Tales 3: Dzieci Żmijowego Lasudodatków do gry Root oraz dodatku Teotihuacan: Okres Ekspansji.

Wiele wieków temu imperia greckie, perskie i asyryjskie miały potężnego wroga. Na końskich grzbietach przybyli gorliwi wojownicy i nieustępujące im w niczym wojowniczki, wyszkoleni we władaniu mieczem, toporem oraz łukiem. I choć nikt dotąd o nich nie słyszał, nie były to bezmyślne dzikusy. Dysponowali rzemieślnikami potrafiącymi wykonać kunsztowne ozdoby ze złota, modelowali skórzane zbroje, konstruowali łuki refleksyjne, szkolili orły do polowań i do wojny. Są tacy, którzy wierzą, że to oni byli inspiracją dla greckich opowieści o Amazonkach. Ale byli czymś więcej, niż tylko legendą czy baśnią. Byli Najeźdźcami ze Scytii.

Najeźdźcy ze Scytii to kościana gra worker placement dla 1-4 graczy. To kolejny tytuł od Shema Philipsa, autora między innymi cenionej sagi Zachodnich Królestw. 

Punkty Zwycięstwa zdobywa się za najeżdżanie Osad, zdobywanie Łupów i realizację Wypraw. Gracze będą w tym celu musieli rekrutować Załogę, tresować Zwierzęta oraz gromadzić Zapasy. W tym celu będą musieli zarządzać robotnikami, pozyskiwać odpowiednie dobra i karty, a następnie zarządzać kartami z ręki tworząc zestawy złożone z jak najlepszych członków załogi i wzmacniać je dokładając do nich karty orłów i koni.  

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.