Mistrzostwa Polski ruszają

W tą sobotę sklep Planszóweczka.pl z Wrocławia rozpoczyna Mistrzostwa Polski w Neuroshimie Hex! Pierwszy turniej odbędzie się przy ich stoisku w kinie Nowe Horyzonty we Wroclawiu. Zapraszamy! Na stronie Mistrzostw znajdziecie regulamin i inne przydatne materiały! Link do strony!

Share this

9 komentarzy

 • admin

  W Portal Games wierzymy w duch fair play graczy Neuroshima Hex.

  Edycja 3.0 jest obecna na rynku od dwóch lat, celem turnieju jest promocja gry Neuroshima Hex 3.0 Ze względu na szacunek dla fanów gry dopuszczamy możliwość grania starą edycją.

  Jeśli polityka Portal Games w Twojej opinii jest bez szacunku dla graczy zachęcam udać się na turniej MtG czy jakikolwiek innej gry ze starszymi kartami i proszę powiedzieć jak tam szanują posiadaczy starszych edycji. Jesteśmy jedynym wydawcą, który w ogóle dopuszcza grę starszymi edycjami. Kazdy inny wydawca ucina stare edycje i nie ma żadnego gadania.

  Robimy krok w stronę graczy posiadających starsze edycje. Proszę to uszanować.

 • cycu

  Ale jest to uzależnione od widzimisię przeciwnika! A jak już wspomniałem tam gdzie idzie o wysokie nagrody nikt nie będzie miał skrupułów odmawiać takiej możliwości! Czy naprawdę jest tak ciężko pojąć ten argument?

 • admin

  Regulamin Mistrzostw dopuszcza granie armią 2.0

 • cycu

  No to wymysliliscie chory regulamin!!! Żadne słowa krytyki do was nie trafia wiec powiem tylko ze rozczarowujecie swą postawa.Zaczynać odwrót od tego co było u was najlepszym atutem: zawsze słuchaliśmy fanów bo to oni kupują wasze gry.Teraz wymuszacie kupowanie tej samej gry po raz drugi.To jest smutne.

 • cycu

  Gwoli ścisłości: zapewniacie organizatorom wszystkie armie, które wyszły w wersji 3.o, czy tylko te z podstawki bo dalej jasno tego nie sprecyzowaliście!?! Tzn. jeśli przyjdę z np. armiami Sharrash i Missisippi w wersji 2.5 to czy od organizatora otrzymam ww armie w wariancie 3.0? Przepraszam, ale to dla mnie i podejrzewam, że dla wielu z nas, maniaków, to bardzo ważne!!!

 • cycu

  Dodam tylko, że rozumiem że przeciwnik może się zgodzić na wersję 2,5. Myślę jednak, że tam gdzie chodzi o ngrody i to nie byle jakie, nikt nie będzie miał skrupułów odmawiać takiej możliwości, a rodzić będzie to przewagę w wyborze osób posiadających większy zasób armii w 3.0.

  Z wyrazami szacunku do tej pory zadowolony fan.

  • admin

   Każdy organizator turnieju otrzymuje od nas zestaw armii 3.0
   Jesli przyjdziesz na turniej ze swoją armią 2.5 i przeciwnik nie wyrazi zgody byś nią grał, organizator turnieju udostępni Ci żetony w wariancie 3.0

 • cycu

  Panie Trzewiczek PRZEMYŚL TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Rozumiem, że trzeba promować wersję 3.0 do Neuroshimy Hex, bo to z punktu widzenia marketingowego jest słuszne i korzystne! Wydanie tej wersji pomimo głosów krytyki, zrobiło spore zamieszanie i na pewno sprawiło korzyści finansowe jak i jeszcze bardziej spopularyzowało tę cudowną grę! I ja to rozumiem!!! Pisałeś o tym w jednym ze swoich blogów. W pełni się z tym zgadzam, bo firmę prowadzi się przede wszystkim po to żeby zarabiać. I ja to rozumiem!!! Z niecierpliwością i wypiekami na twarzy czekałem, aż wreszcie moja ulubiona gra doczeka się MISTRZOSTW POLSKI! Turnieje w poznańskim sklepie GOSU odbywają sie regularnie od czasu ogłoszenia wsparcia dla takiej inicjatywy. Mówię wreszcie coś sie ruszyło i jest pięknie. Czasem nawet uraczycie nas jakimiś giftami dla zwycięzców. Wsparcie jest, i ja to rozumiem!!!
  Dzień piękny ogłoszono Mistrzostwa Polski! Zacieram ręce, czytam regulamin i….ZAŁAMUJĘ RĘCE I KLNE NICZYM SZEWC Z ROZPACZY! Tak nie można i to się nie godzi, takiej niesprawiedliwości ja nie trawię!!!
  Rozumiem, że Portal zapewni podstawowe armie w 3.0, ale co mam zrobić skoro moja kolekcja to wszystkie armie w 2.5. Mam wydać kolejny raz pieniądze na tę samą grę, w której zmieniły się tylko kolorki i grafiki po to żebym mógł zagrać swobodnie czym chcę na MISTRZOSTWACH POLSKI? Myślałem że chodzi o popularyzowanie tej gry, a nie naciąganie na kasę i marginalizowanie roli wiernych fanów!!! JA NIE CHCĘ I NIE BĘDĘ GRAĆ ARMIAMII Z PODSTAWKI!!!
  Ten głos krytyki Wam się należy! Zawsze byliście bardzo pro w stosunku do graczy. DLACZEGO TERAZ NIE?