KONKURS: Zaprojektuj swój własny scenariusz do Robinsona Crusoe!

konkurs RC pl

 

Jak leci? Macie ochotę wygrać darmową planszówkę? Wakacje się już rozkręciły na dobre, a to oznacza podróże, przygody i egzotyczne miejsca. Idealna okazja i inspiracja, by storzyć swój własny scenariusz do gry Robinson Crusoe. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest darmowa gra planszowa wydawnictwa Portal Games! Zasady są proste:

 1. Zaprojektuj swój własny, oryginalny, interesujący, sprawiający frajdę scenariusz do Robinsona Crusoe (używając naszych SZABLONÓW lub tworząc własne). Pamiętajcie proszę, że to konkurs międzynarodowy i przyjmujemy zgłoszenia zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
 2. Wyślijcie go nam do 29 Lipca 2017 na adres portal@portalgames.pl – wpisując w temacie wiadomości “Konkurs – scenariusz do Robinsona Crusoe”. Scenariusze wysyłajcie w formacie PDF, w rozmiarze maksymalnie 5MB. Wysyłając nam swój scenariusz, udzielacie Portal Games nieodwracalnej, ciągłej, darmowej, możliwej do przenoszenia licencji do używania go i wszelkich zawartych w nim tekstów, grafik, materiałów multimedialnych i innej zawartości do dowolnych celów, we wszystkich środkach przekazu i na dowolnych platformach i polach eksploatacji. Możliwe więcej niż jedno zgłoszenie na osobę!
 3. Zwycięzca otrzyma jedną darmową grę planszową Portal Games do wyboru, po tym, jak dokonamy recenzji, testów i ocenimy wszystkie otrzymane scenariusze, wybierając jeden najlepszy.

 

Nie ma czasu do stracenia! Nabierzcie wiatru w żagle i wymyślajcie!

 
Wkrótce więcej szczegółów. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania konkursu lub dowolnej zmiany regulaminu w dowolnym momencie.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.