Kampania przedsprzedażowa gry Wiedeński Łącznik trwa. Zobacz kolejny bonus

Wraz z grą Wiedeński Łącznik zamówioną w przedsprzedaży, otrzymasz 13 różnych bonusów. Dziś pokazujemy kolejny z nich: to spotkanie z projektantami gry! 

Jeśli przez 4 tygodnie aż do 9 lutego, czyli w czasie przedsprzedaży, kupisz Wiedeńskiego Łącznika, zyskasz wszystkie 13 dodatkowych bonusów (nie tylko te aktualnie odblokowane). Stopniowo ujawniamy kolejne z nich. 

Pierwszy z bonusów to polityczna mapa Europy (420 x 594 mm), z której będziesz korzystać podczas gry! Mapa zawiera informacje o wszystkich ważnych mocarstwach zimnej wojny oraz o tym, kto wspierał USA, a kto był sojusznikiem Sowietów.

Drugi bonus to 9 wykonanych z detalami, specjalnie stylizowanych drewnianych znaczników, które zastąpią zwykłe, zawarte w pudełku z grą podstawową.

Trzeci bonus to Video o designie gry: poznaj projektanta Ignacego Trzewiczka i dowiedz się więcej o grze z tego ekskluzywnego, 30-minutowego video.

Czwarty bonus to przewodnik: zimna wojna dla żółtodziobów: broszura, która pozwoli ci lepiej zrozumieć tło historyczne gry i wynieść z rozgrywki jeszcze więcej.

Piąty bonus to video jak grać. Możesz ominąć czytanie instrukcji i nauczyć się grać w grę dzięki poświęconemu jej video tutorialowi. 

Szósty bonus to Dziennik Projektanta: przeczytaj historie i anegdoty z procesu projektowania gry w tej wyjątkowej broszurze w PDF.

Siódmy bonus to naklejki na laptopa i telefon: możesz teraz pokazać znajomym, że jesteś agentem CIA!

Ósmy bonus to cztery sekretne koperty z pocztówkami z Europy: rozpocznij każdą misję, otwierając sekretną kopertę i odkryj zdjęcia i pocztówki z miasta, w którym dzieje się akcja.

Dziewiąty bonus to specjalna tekturowa teczka: pomoże ci przechowywać wszystkie znalezione akta i korzystać z nich podczas gry!

Dziesiąty bonus to spotkanie online z projektantami gry : poznaj zespół, który stworzył tę grę i zadaj im pytania!

Wiedeński Łącznik to doświadczenie, które pozwoli ci razem z przyjaciółmi wcielić się w rolę szpiegów prowadzących tajne operacje w czasach zimnej wojny! Gra zawiera cztery unikatowe misje, których akcja toczy się w Europie, w tym w Wiedniu, Pradze i Berlinie. 

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

W najnowszych Planszówkach TV Ignacy opowiada o historii gry Robinson Crusoe i zapowiedzianej kampanii Edycji Kolek… https://t.co/N42sN0QWmd
W 27,5 godziny od zapowiedzi kampanii Edycji Kolekcjonerskiej Robinsona Crusoe liczba subskrybentów przekroczyła 10… https://t.co/zKQ4l7Op9y
51 Stan: Moloch i Neuroshima RPG, czyli najmłodsze dziecko i matka uniwersum Neuroshimy ☣ Jaka była Twoja pierwsza… https://t.co/QPI2xIsrpV

Newsletter