Już 9 czerwca premiera dodatków do gry ANKH: Bogowie Egiptu


Już 9 czerwca odbędzie się premiera trzech dodatków do gry ANKH!


 • Faraon — dodatek wprowadzający nową strategię dzięki Pałacowi Królewskiemu, w którym będziemy walczyć o wpływy i aktywować jego sale. Ponadto dodatek wprowadza talię polityki.

 • Panteon — wprowadza 5 majestatycznych figurek bogów — Horusa, Hathor, Bastet, Thotha i Seta — wraz z 30 figurkami wojowników! Nowi bogowie to nowe strategie i drogi do zwycięstwa.

 • Strażnicy — w pudełku znajdziemy 11 figurek potworów, wśród których nie zabraknie sławnego Ammita, Shezmu czy Pazuzu!

 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)

  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.