Co nowego w Portal Games? Kwietniowe materiały już naszykowane do pobrania i korzystania!

Portalowy podcast o grach solo, unboxing potężnego pudła Inventions, sobotni vlog i poradnik do Massive Darkness. Zebraliśmy garść materiałów z mijającego tygodnia, do korzystania, po pobierania, do oglądania. Śmiało!

Coś do zagrania, czyli poradnik dla tych, którzy chcą zwiększyć trudność gry. Materiał możecie pobrać tutaj: bit.ly/Przewodnik_MassiveDarkness

Coś do obejrzenia – sobotni vlog, podcast o grach solo, piątkowe Planszówki TV oraz unboxing Inventions.

Coś do poczytania, czyli sobotni felieton Rafała Szymy o Inventions – tej trudnej planszówce Vitala Lacerdy, która trafiła wczoraj do przedsprzedaży.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.