Zombicide: Żywi lub Nieumarli – od dziś na półkach!

Hordy zombie w kowbojskich kapeluszach opanowały sklepy z planszówkami! Wszystko za sprawą gry Zombicide: Żywi lub Nieumarli, która właśnie dziś ma swoją sklepową premierę.

To czwarta dostępna po polsku odsłona bestsellerowej serii. Po odsłonie fantasy (Zombicide: Czarna Plaga i Zombicide: Zielona Horda), sci-fi (Zombicide: Najeźdźca), współczesnej (Zombicide: 2. edycja), nadszedł czas na klimaty westernu. “Żywi lub Nieumarli” cechują się jeszcze szybszą, wybuchową mechaniką, zestawem nowych narzędzi dla graczy, a także – jak donoszą fani serii – nieco wyższym poziomem trudności misji.

Sklepowa premiera gry już dziś… a Portal Games donosi o pierwszym dodatku do gry, który jest już w drodze portu do w Gdyni.

Kowboje i zombie

Zombicide: Żywi lub Nieumarli przenosi akcję niszczenia zombie do zupełnie nowej epoki i miejsca, w sam środek mitycznego Dzikiego Zachodu. Pojawiają się nowe typy Ocalałych, takie jak Rewolwerowiec, Awanturnik, Mieszczanin i Wierny, każdy z własnymi, unikalnymi zasadami. Pojawia się oczywiście mnóstwo Zombich do zniszczenia. Nowe mechaniki i elementy takie jak Balkony i Pociąg przetestują graczy na nowe sposoby.

Link do gry: https://sklep.portalgames.pl/zombicide-zywi-lub-nieumarli

“Zombicide: Żywi lub Nieumarli jest szybszy, zwinniejszy, dzikszy i mamy więcej eksplozji. Do tego dołóżmy jeszcze pędzący pociąg, Kartaczownicę Gatlinga i epickie spluwy. Mechanicznie jest to zdecydowanie najlepszy Zombicide w jakiego grałem.” – Brodaty Boardgames

“Jeśli szukacie mega losowej gry ameri, pełnej akcji i wesołej rozpierduchy, to lepiej trafić nie mogliście. Whiskey, zombiaki kowboje i dobra zabawa.” – Tryb Solo

Video recenzje:

Barrage: Afera na Nilu 

Także dziś swoją premierę ma dodatek do wielokrotnie nagradzanej, zaawansowanej gry ekonomicznej Barrage. W dodatku znajduje się specjalna Mapa przedstawiająca Nil, wprowadzająca nową mechanikę: Nawadnianie. Afera na Nilu jest przeznaczona do rozgrywek od 2 do 4 graczy. Można ją również połączyć z dodatkiem Projekt Leeghwatera, dodając 3 nowe kafle Zagranicznych Zleceń i 1 Prywatną Inwestycję — Stację Pomp.

Link do dodatku: https://sklep.portalgames.pl/barrage-afera-na-nilu

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.