Zombicide: Czarna Plaga – film z rozgrywki na żywo

Zombicide: Czarna Plaga rozgrywka na żywo

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z transmisji rozgrywki na żywo w Zombicide: Czarna Plaga!

To najnowszy, ciężki tytuł Portalu. Gra miała swoją premierę 11 kwietnia – horda zombie ruszyła na Portal i nasza ekipa dzielnie stawi jej czoła. Zobaczcie, czy daliśmy radę.

6 komentarzy Added

Join Discussion
 1. Flowenol 22 kwietnia 2018 | Odpowiedz

  Sprzedaż przez internet od 13.06? To jest bardzo nie ładny ruch względem prowincji gdzie sklepów nie ma albo sprowadzają tylko tansze, chwytliwe mocno tytuły. Żenada…

 2. Mariusz 16 kwietnia 2018 | Odpowiedz

  Witam Prezesa i całą Ekipę PG.

  Czy jeśli sprzedaż Zombicide: Czarna Plaga i dodatku Wulfsburg będzie zadowalająca, to planujecie wydawać mniejsze dodatki, tzn „Special Guest Box”?
  Czy umowa z CMON w ogóle uwzględnia taką możliwość?
  Jeśli tak, to kiedy możemy się spodziewać pierwszego takiego dodatku?
  Pozdro 500!

  • admin 16 kwietnia 2018 | Odpowiedz

   Dzień dobry 😉
   Na pewno na tym etapie niczego nie wykluczamy, ale za wcześnie jest mówić o terminach, zwłaszcza, że rozszerzenie Wulfsburg będzie miało premierę w III kwartale tego roku – wtedy będziemy planować, co dalej.
   Pozdrawiamy!

   • Tomek 17 kwietnia 2018 | Odpowiedz

    Wulfsburg ma być wydany w 3 kwartale? Przesuneliście premierę tego dodatku? Miał być wydany w 2 kwartale (tak było mówione od poczatku i tak macie napisane w planach wydawniczych)

    • admin 18 kwietnia 2018 |

     Tak jest, Wulfsburg powinien pojawić się w trzecim kwartale tego roku. Daty premiery jeszcze nie ogłaszaliśmy.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Dziś chcemy Wam pokazać pierwsze ilustracje, które nasz dział graficzny przygotował do Eleven: Football Manager Boa… https://t.co/YpHqvFYJI8
Spełnij marzenia o Hollywood! 🌟 Zamów Scenariusz za Milion, nową zespołową grę imprezową, gdzie drużyny scenarzystó… https://t.co/9oTmA4YwXt
Diuna: Sekrety Rodu to kooperacyjna gra narracyjna, w której dołączycie do rebelii przeciwko Harkonnenom! Przeżyjec… https://t.co/qCySwptgKp

Newsletter