Zombicide 2 ed.: Ograj nową misję

Nowa przygoda do drugiej edycji Zombicide? Już dostarczamy! Pobierz, ograj, daj znać, co z tego wyszło.

☣️ Poziom: Trudna
☣️ Czas: 60 min
☣️ Tematyka: Ochładzająco-jesienno-halloweenowa
☣️ Materiał: https://bit.ly/3RNcSdK

☣️ Wprowadzenie do misji
W zeszłe Halloween zastawiliśmy pułapki w opuszczonym domu. Wabiliśmy w nie zombie i patrzyliśmy jak giną na najgłupsze z możliwych sposobów. Jednemu zapaliły się gacie, na innego spadły kokosy, a jeszcze innemu strzeliliśmy fajerwerki prosto w… Dobra, powiedzmy po prostu, że przez cały tydzień mieliśmy ubaw po pachy!

Potem zauważyliśmy, że coś jest nie tak… Pojawiło ię podejrzanie wiele pełzających, zdeformowanych zombie. Ci pełzacze lubią wtapiać się w sterty umarlaków, przez co ciężko je zauważyć, nim jest za późno. Wygląda na to, że nasze pułapki nie zabiły zombie – po prostu przytrzymały je tak długo, aż ich zgniłe kończyny same odpadły. Zanim zaczniemy świętować tegoroczne Halloween, posprzątajmy po poprzednim, usuwając pułapki i pozbywając się tych obrzydliwych kreatur.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.