Zapraszamy na PORTALkon!

Czas najwyższy ostatecznie potwierdzić datę i miejsce III edycji PORTALkonu! Impreza odbędzie się w Gliwicach, w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Barlickiego 3. Zapraszamy Was 25 stycznia na cały dzień atrakcji związanych z Portal Games. Gwoździem programu jest oczywiście ogłoszenie planu wydawniczego Portal Games na pierwsze półrocze 2014, lecz nie zabraknie i wielu innych atrakcji!

Zakreślcie tę datę w kalendarzu i przybywajcie do Gliwic! Jeśli korzystacie z Facebooka, dołączcie do wydarzenia i zaproście znajomych – niech przybędą i grają w Tajemnicze Domostwo, Dziedzictwo, Tezeusza i także w kilka prototypów…

plakat 3ed

 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.