Zapraszamy na Planszówki w Spodku!

Konwent Planszówki w Spodku już w najbliższą sobotę i w niedzielę – oczywiście z mocną obecnością Portalu. Zapraszamy!

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć prelekcji Ignacego Trzewiczka, zaś na stoisku Portal Games napotkacie na prapremierę Niezbadanej Planety, Gildii Kupców oraz dodatku do szybkiej karcianki Mindbug: Nowi Słudzy. Nasza ekipa zaopatrzyła również potężny gamesroom, w którym zagracie w nasze najnowsze tytuły, jak i popularne od lat klasyki. Będzie w czym wybierać!


A turnieje będą? Będą! Zapraszamy w sobotę na turniej Neuroshimy Hex – to eliminacje Mistrzostw Polski, a wśród nagród także przepustka na styczniowe finały na Portalconie.


Natomiast w niedzielę o 15:00 szykuje się turniej Mindbuga organizowany przez znakomitą ekipę wrocławskiej Awarii Prądu! Zapisy na stoisku Portalu przez cały czas trwania imprezy, nie później niż 15 minut przed startem turnieju.


Do zobaczenia w Spodku!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.