Wystartowały sierpniowe przedsprzedaże!

Wydawnictwo Portal Games ma przyjemność ogłosić start przedsprzedaży nowych tytułów z długo oczekiwaną polską edycją Niezbadanej Planety na czele!

Niezbadana Planeta 

W Niezbadanej Planecie każdy gracz ma swoją Planetę do odkrycia i Korporację do rozwinięcia. W ruch idą “tetrisowe” kafelki, których dostęp reguluje sprytny, obrotowy podajnik. Każde umieszczenie kafelka na Planecie pomaga zbudować planetarny silnik generujący punkty zwycięstwa. 

Gra skrzy się od błyskotliwych rozwiązań. Obrotowy podajnik z kaflami, który napędza wybory w grze, tetrisowe kafle, które układamy na planszy Planety, asymetryczne Korporacje, które rozwijasz na różne sposoby… wszystko to przekłada się na przystępną grę dla 1-6 graczy z zasadami łatwymi do opanowania, a dającymi przestrzeń na eksplorację głębi rozgrywki. 

Link: https://sklep.portalgames.pl/niezbadana-planeta

Rozszerzenie i bonusy 

Równolegle z grą podstawową Portal Games wydaje Zestaw Ulepszeń z nowymi planetami i planszami korporacji. Zamawiając grę w przedsprzedaży na stronie sklep.portalgames.pl, gracz otrzyma zestaw unikatowych bonusów: dodatkową planetę zaprojektowaną przez Ignacego Trzewiczka dla gry podstawowej oraz tęże planetę, 40 plastikowych znaczników kapsuł i 60 plastikowych znaczników meteorów dla zestawu z grą podstawową i dodatkiem. 

Link: https://sklep.portalgames.pl/niezbadana-planeta-zestaw-ulepszen

Neuroshima Hex: Gildia Kupców 

Siedemnasta dodatkowa armia do Neuroshimy Hex, jednej z najżywotniejszych gier planszowych na rynku, skupia się na sile pieniądza… nawet jeśli to gamble, czyli szemrana waluta postapokaliptycznego świata. Przed graczami poważna decyzja: wykorzystać szybkie jednostki w bitwie, czy odrzucić je, by zdobyć gamble do wydania na podkręcenie działania reszty armii!

Link: https://sklep.portalgames.pl/neuroshima-hex-3-0-merchants-guild

Niezbadana Planeta + dodatek Zestaw Ulepszeń – Konstrukcja na kosmiczną skalę! 

Zbuduj Planetę z “tetrisowych” kształtów, zoptymalizuj silnik swojej asymetrycznej Planety i Korporacji, zbieraj Meteoryty planetarnym Łazikiem i pokonaj sąsiednie Planety w rywalizacji o cele! 

Prapremiera na Planszówkach w Spodku 9-10 września 

Planowana data premiery: 14 września

Neuroshima Hex: Gildia Kupców – Gamble wkraczają na scenę!

Zmień myślenie o odrzucaniu żetonów i odkładaj te, które przyniosą ci najwięcej gambli, by opłacić cechy swoich jednostek.

Prapremiera na Planszówkach w Spodku 9-10 września

Planowana data premiery: 19 września

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.