Wystartowały przedsprzedaże sierpnia!

ELEVEN: Football Manager Board Game


Też uwielbiasz piłkę nożną? Czytasz o decyzjach zarządu swojego ulubionego klubu i zżera Cię złość? Weź sprawy w swoje ręce. ELEVEN to planszowy menadżer klubu piłkarskiego. Zbuduj drużynę, rozwijaj klubową infrastrukturę, wygrywaj mecze i pnij się w górę ligowej tabeli! 

Kolekcja Eleven czeka tutaj: https://sklep.portalgames.pl/kolekcja/eleven

Bazylika

Nowa edycja kultowej planszówki z 2010 roku. Abstrakcyjna gra dla 2 osób z łatwymi zasadami i negatywną interakcją. Wciel się w architekta i nadzoruj budowę tytułowej Bazyliki. Nowa edycja zawiera ulepszoną planszę, ekskluzywne drewniane znaczniki i dodatek Festum Fatuorum

Bazylika jest dostępna tutaj: https://sklep.portalgames.pl/bazylika

Królestwa Północy: Gniew Latarni

Największy dodatek do Królestw Północy, czyli długo wyczekiwana kampania dla jednego gracza, autorstwa Joanny Kijanki. Gniew Latarni to 15 scenariuszy z różnymi zakończeniami, które łączą się w jedną historię. Wielkie wyzwanie i jeszcze większa regrywalność.

Gniew Latarni jest dostępny tutaj: https://sklep.portalgames.pl/krolestwa-polnocy-gniew-latarni

Neuroshima HEX! 3.0: Piraci


Pierwsza armia do Neuroshimy HEX! kontrolująca zewnętrzny pierścień gry. Dodatek rozszerza planszę gry o zewnętrzny pierścień pól wody, na których mogą przebywać wyłącznie niektóre jednostki Piratów. Ustawić żagle! 

Dodatek Piraci jest dostępny tu: https://sklep.portalgames.pl/neuroshima-hex-3-0-pirates 

Akcja PROMKA!

 
Wiemy, jak bardzo lubicie dodatkową zawartość, dlatego przygotowaliśmy dla Was coś ekstra. Za każde wydane 150 zł możecie wybrać promkę do swojej ulubionej gry za 1 grosz. Pula promek jest ograniczona, więc nie zwlekajcie!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.