Wystartowały przedsprzedaże maja w Portal Games!

Od wilczych watah po kolejowy tabor. Od amerykańskich równin po metropolię Tokio. Rusza przedsprzedaż nowości Portalu!

Z przyjemnością informujemy o dzisiejszym rozpoczęciu przedsprzedaży nowych tytułów ze stajni Portal Games! Podczas Planszówek TV (transmisja dziś o 14:00 na kanale Portal Games PL) rusza przedsprzedażowa oferta trzech pozycji, do których przygotowaliśmy zestaw unikatowych bonusów.

Oto prezentowane dziś tytuły:

Pełna interakcji i mocno tematyczna gra o wilczych watahach, do której powraca się raz za razem.

Gracz graczowi wilkiem

Stwórz najsilniejszą wilczą watahę, zdominuj terytoria, rekrutuj samotne wilki i poluj na zwierzynę. Jednak uważaj, gdy wkraczasz na łowiska wrogich watah – twoje wilki mogą przejść na ich stronę!

Planowana data premiery: 7 czerwca

LINK: https://sklep.portalgames.pl/wilki

Bezwzględna, kolejowa gra ekonomiczna wreszcie w polskiej edycji!

Kolejowy biznes na planszy

Brutalna konkurencja, bezwzględni inwestorzy, ciasne budżety i wyścig w budowaniu najbardziej obiecujących połączeń. Wszystko to w wydaniu de luxe z zestawem różnorodnych plansz, plastikowymi sztonami i szykownym, minimalistycznym designem Iana O’Toola.

Równolegle z grą podstawową rusza przedsprzedaż dodatku Rozszerzenie I z zestawem 9 dodatkowych map zawierającym m.in. mapę Polski.

Planowana data premiery: 25 maja

LINK: https://sklep.portalgames.pl/kolekcja-age-of-steam

Odkryj Potwory w Tokio w nowej, prestiżowej… i limitowanej edycji!

Edycja kolekcjonerska

Potwory w Tokio powracają we wspaniałej edycji, która oddaje hołd pulpowej estetyce amerykańskich komiksów i filmów. Wyjątkowe komponenty i ilustracje oraz nowy moduł zasad autorstwa samego Richards Garfielda tworzą specjalne wydanie, które ukazuje się tylko w jednorazowym nakładzie!

Planowana data premiery: 25 maja

LINK: https://sklep.portalgames.pl/potwory-w-tokio-mroczna-edycja

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.