Wystartowały przedsprzedaże grudnia!

Jak w każdy pierwszy piątek miesiąca ruszamy z kolejnymi przedsprzedażami! Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was świetne nowości, pomimo że to już ostatnie przedsprzedaże w tym roku!

W tym miesiącu stawiamy na dodatki do bestsellerowych gier takich jak Zombicide czy Barrage, ale… czujnie nas obserwujcie, bo to nie wszystko, czym Was zaskoczymy!

Zombicide: 2 ed – Dark Nights Metal Pac 1-5

Z najmroczniejszych zakątków multiwersum nadciąga Batman™ Który Się Śmieje z misją zniszczenia każdej możliwej wersji Ziemi. Do Ligi Sprawiedliwości należy powstrzymanie tej plugawej wersji Mrocznego Rycerza i wszystkich jego przerażających sług. To już czas zmierzyć się z horrorami spoza wymiarów. Jesteście na to gotowi?

Seria Zombicide: Batman Dark Nights Metal Packs zawiera wszystko co potrzebne, by wprowadzić bohaterów serii Batman™ Który Się Śmieje do rozgrywek w Zombicide 2 ed. W każdym z pięciu dodatków znajdziecie nowe figurki, karty Ocalałych, karty Abominacji oraz standardowo karty Pomocy. Od dzisiaj rozgrywka walka z zombiakami nabierze nowego charakteru!

Rzemieślnicy przybywają do Little Town

Fachowcy pilnie potrzebni! Do doliny ściągają eksperci z różnych dziedzin budownictwa. Dzięki nim twoje miasto nabierze blasku, a wszędzie pojawią się nowe, przynoszące dochody budowle. Pod warunkiem że każdy będzie wykonywał to, na czym zna się najlepiej…

Jeżeli spodobało się Wam kierowanie grupą architektów i rozwój miasteczka w grze Little Town, to jeszcze więcej frajdy w rozgrywki zapewni najnowszy dodatek. Rozszerzenie wprowadza karty tytułowych Rzemieślników, które wyspecjalizują waszych Robotników i sprawią, że staną się bardziej efektywni. Co więcej, każda karta Rzemieślnika posiada cztery poziomy zaawansowania, a regrywalność całej rozgrywki zwiększają całkowicie nowe karty Celów i płytki Budynków. Większa złożoność gry – gwarantowana.

A gdyby to nadal dla Was było za mało, to dodatek Rzemieślnicy urozmaica rozgrywkę dzięki dwóm trybom: podstawowym i zaawansowanym.

Afera na najdłuższej rzece świata

Gdzie budować elektrownie wodne, jeżeli nie na najdłuższej rzece świata? Barrage: Afera na Nilu to dodatek do wielokrotnie nagradzanej, zaawansowanego ciężkiego euro, który jeszcze bardziej zwiększa regrywalność tego tytułu.

Dodatek wprowadza do rozgrywki dodatkowe komponenty: nową Mapy i nowe kafle Źródeł. Wzbogaca pulę komponentów o nowe kafle Premii, Celu i Kontraktów Prywatnych, a przy grze z rozszerzeniem Projekt Leeghwatera — także o nowe kafle Prywatnej Inwestycji i Zagranicznych Zleceń. Natomiast to, czym zaskakuje najbardziej to całkowicie nowa akcja Nawadniania, bez której utrzymanie się na rynku stanie się niemożliwe.

Jesteście gotowi ponownie stanąć na czele spółek walczących o prymat na rynku produkcji energii? Łatwo nie będzie! W końcu, nowa rzeka to możliwości, ale też zupełnie nowe realia, którym trzeba sprostać…

Przedsprzedaże są dostępne: https://sklep.portalgames.pl/kategoria/przedsprzedaz

Przegapiliście odcinek Plaszówek TV? Możecie w wolnej chwili nadrobić zaległości i posłuchać wszystkich newsów Marka tutaj:

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.