Wystartowały kwietniowe przedsprzedaże!


Z przyjemnością ogłaszamy start przedsprzedaży nowych tytułów ze stajni Portal Games! Podczas piątkowych Planszówek TV rusza przedsprzedażowa oferta trzech pozycji.

Brian Boru

Bezlitosna walka o władzę w średniowiecznej Irlandii w grze, która żeni ogień z wodą: zbieranie lew z kontrolą nad terytorium (area control).

Pojedynek o koronę Irlandii
 

W Brian Boru gracze rywalizują o kontrolę nad średniowieczną Irlandią dzięki podbojom, przebiegłości i małżeństwu. Odeprzyj najazdy Wikingów, zbuduj klasztory, aby rozszerzyć swoje wpływy, i zapewnij sobie wsparcie w miastach i wioskach w całej krainie.

Planowana data premiery: 11 maja
Przedsprzedaż: https://sklep.portalgames.pl/brian-boru

BONUS:

Zamawiając Brian Boru w naszym sklepie, otrzymasz specjalny bonus: 5 dodatkowych kart Pomocy z podsumowaniem zawartości kart i zasad punktacji oraz 10 drewnianych znaczników kontroli Wikingów zastępujących tekturowe żetony.

Zombicide: Żywi lub Nieumarli

Planszowy przebój z tysiącem zombie powraca w nowym ujęciu: w klimacie Dzikiego Zachodu!

Kowboje i zombie

Zombicide: Żywi lub Nieumarli przenosi akcję niszczenia zombie do zupełnie nowej epoki i miejsca, w sam środek mitycznego Dzikiego Zachodu. Pojawiają się nowe typy Ocalałych, takie jak Rewolwerowiec, Awanturnik, Mieszczanin i Wierny, każdy z własnymi, unikalnymi zasadami. Pojawia się oczywiście mnóstwo Zombich do zniszczenia. Nowe mechaniki i elementy takie jak Balkony i Pociąg przetestują graczy na nowe sposoby.

Planowana data premiery: 27 kwietnia
Przedsprzedaż: https://sklep.portalgames.pl/zombicide-zywi-lub-nieumarli

BONUS: Abomination Pack: Abominape vs Crocosaur

Piękne panie, Zacni panowie, pozwólcie proszę. Gabinet osobliwości przybył do miasteczka, a jego atrakcje są warte grzechu! Są dzikie, są ogromne, a do tego… nieumarłe!

Przed państwem walka stulecia, której ktoś tu nie przetrwa (być może Państwo!). Gabinet osobliwości przybył do miasteczka. Przed państwem walka stulecia – Abomimałpa kontra Krokozaur!

Do każdego zamówienia gry w przedsprzedaży dokładamy dodatek Abomination Pack z dwiema dodatkowymi abominacjami (w języku angielskim). Uwaga: Lista zestawów promocyjnych ograniczona.

Zawartość zestawu: 2 figurki Abominacji, 2 karty Abominacji oraz instrukcja.

Czerwona Katedra: Posłańcy

Rekrutuj najlepszych specjalistów w pierwszym dodatku do Czerwonej Katedry.

Rozszerzenie, które niemal podwaja zawartość podstawki

Posłańcy to duży dodatek do gry Czerwona Katedra, w którym znajdziemy karty aż 30 nowych kart Gildii oraz zupełnie nowy moduł Posłańcy poszerzający rozgrywkę o dodatkową planszę mapy. Wysyłaj Posłańców do różnych miast, aby rekrutować najlepszych specjalistów i wykorzystać ich silne umiejętności do pomocy w budowie katedry.

Planowana data premiery: 11 maja
Przedsprzedaż: https://sklep.portalgames.pl/czerwona-katedra-poslancy

BONUS:

W naszym sklepie udostępniamy 4 dodatkowe żetony Warsztatu, które możesz dołączyć do rozgrywki z dodatkiem Posłańcy. Każdy żeton daje szczególnie mocną premię, kiedy użyjesz kości w kolorze pola Warsztatu, na którym się on znajduje.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.