Wystartowały kolejne przedsprzedaże lutego!

3… 2… 1… Wystartowały kolejne przedsprzedaże lutego, a w nich survival horror na planszy, czyli Dead by Daylight i legendarna karcianka 51. Stan w wersji Ultimate Edition!


51. Stan powraca!

51. Stan – gra karciana Ignacego Trzewiczka z silną bazą zdeklarowanych fanów – to tytuł dla zaawansowanych graczy. Od 2010 roku, czyli momentu wprowadzenia gry 51. Stan na rynek, gra zyskała niebywałą popularność i zyskała fanów na całym świecie. Po dwunastu latach tytuł został zaprezentowany na platformie Gamefound, przekonując przeszło 6000 graczy do wsparcia projektu. Dzięki temu, możliwa była produkcja nie tylko wersji kampanijnej, ale i detalicznej.

3 w 1

W 51 Stanie gracze rozwijają swoją frakcję rodem z postapokaliptycznego uniwersum Neuroshimy. Używają zasobów do budowania nowych Lokacji, zawierą Umowy z sąsiadami, a gdy trzeba – atakują; wszystko to za sprawą systemu używania każdej z kart-Lokacji na jeden z tych trzech sposobów. Celem jest zbudowanie wydajnego “silniczka” do zamiany dostępnych zasobów w punkty zwycięstwa.

Big box

Ultimate Edition to potężne pudło z ogromną zawartością, w którym znajdziecie podstawową wersję gry oraz 6 dodatków, w tym najnowsze rozszerzenie Ziemia Niczyja. A gdyby tego było mało, jednym z najmocniejszych atutów gry jest niezwykle popularny i doceniony przez graczy tryb solo. 

Nowy dodatek – Ziemia Niczyja

Dodatek „Ziemia niczyja” wprowadza do „51. Stanu” elementy mechaniki area control. Od teraz można budować posterunki na wspólnej mapie, a następnie ulepszać je, by pozyskiwać więcej zasobów i zwiększać swe zdolności obronne.

Wiek: 14+
Liczba graczy: 1-4
Czas rozgrywki: 75 minut

PRZEDSPRZEDAŻ: https://sklep.portalgames.pl/51stan-ultimate-edition-zestaw-przedsprzedaz

Dead by Daylight Gra Planszowa – Survival horror na planszy

Oparta na bestsellerowej grze komputerowej Dead by Daylight stawia drużynę czterech Ocalałych do walki z jednym nadnaturalnym mordercą. W tej emocjonującej grze w kotka i myszkę krew leje się strumieniami, a dla słów “litość” i “miłosierdzie” zatrzaśnięto drzwi. Z hukiem!

Wiek: 17+
Czas rozgrywki: 45 minut
Liczba graczy: 3-5

Planszowa walka o przetrwanie

W swojej turze gracze sekretnie planują swoje ruchy, a następnie aktywują postacie i ruszają po wybranych ścieżkach na naprawdę ciasnej planszy. Potem następuje tura Zabójcy, który (co gorsza dla Ocalałych!) może wykonać dwa ruchy, ma specjalne zdolności oraz posiada dodatkową kartę w swojej talii (“Czekaj”). Nie będziecie mieć chwili odpoczynku, a każde pomieszczenie, w którym będziecie się próbowali schować… pozostaje dosłownie na wyciągnięcie ręki Zabójcy. Ale nie będziecie tacy bezbronni! W talii przedmiotów kryją się palety, apteczka, broń i wszystko, co może przydać się w walce z psychopatycznym mordercą!

A skoro już mowa o Psychopatach… 

W grze znajduje się 6 różnych Zabójców. Każdy z nich ma inną moc specjalną. Każda całkowicie zmienia rozgrywkę; Traper rozrzuca po planszy Pułapki na niedżwiedzie, Pielęgniarka zna na wylot zakład i porusza się nawet wbrew połączeniom pól, Widmo teleportuje się pomiędzy dowolnymi miejscami planszy, a Hillbilly biega po planszy z piłą łańcuchową.

Dlaczego warto? 

Dead by Daylight to genialna planszowa adaptacja kultowej gry komputerowej, która przyniesie ogrom emocji nie tylko fanom video-rozgrywek. Niepowtarzalny klimat, nieustanna ucieczka po ciasnej planszy i figurki, które przyprawiają o ciarki! A dodatkowo Dead by Daylight to znakomita gra towarzyska z niskim progiem wejścia. Fani horroru, będziecie zachwyceni!

PRZEDSPRZEDAŻ: https://sklep.portalgames.pl/dead-by-daylight

Marvel United X-Men

Trwa także ogłoszona z początkiem lutego przedsprzedaż nowej odsłony w linii Marvel United. Marvel United: X-Men rozszerza uniwersum o nowy, samodzielny zestaw skupiający się na profesorze Charlesie Xavierze i jego X-Menach. Gracze mogą stworzyć drużynę, aby zmierzyć się z takimi złoczyńcami jak Juggernaut i Magneto. Jeden z graczy może także przejąć bezpośrednią kontrolę nad złoczyńcą w zupełnie nowym trybie gry. 

PRZEDSPRZEDAŻ: https://sklep.portalgames.pl/kategoria/przedsprzedaz

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.