Wilki – polska edycja międzynarodowego hitu – dziś trafiają do sklepów!

Wydawnictwo Portal Games ma przyjemność poinformować o premierze “Wilków”, pełnej interakcji i mocno tematycznej gry o wilczych watahach dla 2-5 graczy.

Polska edycja jednego z najgorętszych tytułów targów Essen Spiel ’22 trafia dziś do sklepów w całej Polsce.

Jednocześnie wydawnictwo poinformowało o wyprzedaniu nakładu na poziomie dystrybucyjnym. Oznacza to, że całość pierwszego nakładu gry trafiła do partnerów handlowych, a uzupełnienie zapasów gry w najbliższych miesiącach nie będzie możliwe.

Opinie o grze:

“Bardzo mi się podoba. Lekka, dość łatwa i przyjemna, a jednocześnie odpowiednio wredna. Podoba mi się mechanika odwracania kafelków terenu, aby wykonywać poszczególne akcje. Ciekawe area control i niezła negatywna interakcja pchająca grę do przodu. Chętnie zagram i zaproponuję.” – Gambit TV

“Wilki są grą, która zgrabnie łączy mechaniki area control i grid movement z mechaniką odwracania płytek terenu (nie spotkałem się do tej pory) by płacić za akcje. Okraszone do tego negatywną interakcją przez dominację dają naprawdę ciekawą grę.” – Gryf Gra

“Bardzo podoba mi się pomysł na osadzenie gry typu kontrola terytorium w tak naturalnej scenerii. Dzięki temu, iż akcje gry nawiązują do naturalnych zachowań sfory wilków, wydają nam się intuicyjne i logiczne.” – Bazgranie Znad Planszy

“Wilki to bardzo ciekawa strategiczna propozycja. Bardzo podoba mi się to, że rzeczywiście możesz poczuć się tutaj niczym wilk. Twórcy zadali sobie pytanie „co takiego robią wilki” i przenieśli to z powodzeniem do gry planszowej.” – Konsolowe.info

“Wilki” – Pełna interakcji i mocno tematyczna gra o wilczych watahach, do której powraca się raz za razem. 


Gracz graczowi wilkiem 


Stwórz najsilniejszą wilczą watahę, zdominuj terytoria, rekrutuj samotne wilki i poluj na zwierzynę. Jednak uważaj, gdy wkraczasz na łowiska wrogich watah – twoje wilki mogą przejść na ich stronę!
Link do sklepu: 
https://sklep.portalgames.pl/wilki


Więcej materiałów video znajdziecie tu:

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.