Wielka promocja na gry z wariantem solo!

Jako że wszyscy teraz więcej czasu spędzamy w domu, Portal Games przygotował wielką promocję na gry ze świetnie działającym wariantem solo. Wśród nich znajdziesz m.in. takie hity, jak Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie, Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa, 51 Stan, Teotihuacan, czy Zombicide: Najeźdźca.

Sprawdź promocję w naszym sklepie! Po wpisaniu kodu rabatowego: PGSOLO uzyskasz zniżkę 30% na wybrane tytuły oraz darmową wysyłkę. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.