Wesoły truposz boostuje gry CMON i potęga miłości w Podziemnym Imperium. Plan tygodnia #7

Wesoły truposz boostuje gry CMON i potęga miłości w Podziemnym Imperium… Co nas czeka w nowym tygodniu?

Eddie od Ironów tuptał w koło i przebierał nogami, żeby wreszcie dopchać się na sklepowe półki. Trzy pudełka rozszerzeń, w których występuje w roli głównej, trafiają do sprzedaży w czwartek. Dzięki temu żwawy truposz (żwawy truposz, powiadam!) będzie mógł zrobić cameo na planszach twoich Zombicide’ów, Cthulhu Death May Die, Massive Darkness 2, Rising Sun i Ankha… czyli całej plejady figurkowych gier od CMON.

Po drodze do premiery czeka nas dużo, ale to dużo różu, serduszek i miłości wszelakiej. Portalowy zespół devu przygotował specjalny, walentynkowy scenariusz do Podziemnego Imperium, który przyfrunie na skrzydłach Kupidyna w środę z samego rana.

Z kolei z Damianem uknuliśmy plan, by w tym roku każdego tygodnia mieć materiał do któregoś z Zombicidów. To nie jest obietnica – bo życie jest pełne zasadzek i nieumarłych i nie wiemy, co sie wydarzy za tydzień, miesiąc czy kwartał. Teraz jednak wszystko wygląda cacy i możemy się z tobą umówić na wtorek. Wtorek – nowa misja, ok?

Właśnie ogłosiliśmy przedsprzedaż dwóch samodzielnych pudełek Mindbuga: Ponad Wieczność i Ponad Ewolucję. Maciek i Klaudia testowali je intensywnie – i mamy to na taśmie. Damy znać, jak tylko materiał wideo pojawi się na naszym kanale. Linkujemy TUTAJ do przedsprzedaży.

Nie zabraknie też wieści dla fanów Neuroshimy Hex, niespodziewanych niespodzianek, a w piątek o 14:00 ruszą nowe przedsprzedaże. Tym razem z karciano-stworowych klimatów przeniesiemy się w krainę drewna, stali i pazurów. Bądź z nami!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.