Weekend z Portalem – nadchodzi masa atrakcji

Witajcie!

Chcielibyśmy zachęcić was do wzięcia udział w organizowanej przez nas akcji – Weekend z Portalem. Zrób w ten weekend zdjęcie podczas rozgrywki w dowolną grę Portalu i wrzuć je na swojego FB lub Twittera. Oznacz w poście Portal (FB @Portal Games lub Twitter @portal_pl), dodaj tag #WeekendZPortalem i wygraj nagrody w jednej z dwóch kategorii. Spośród wszystkich wpisów, zdjęć i zgłoszeń wybierzemy autorów kilku najciekawszych propozycji i nagrodzimy następującymi nagrodami:

– Granie na łonie natury (unikatowe drzewka do Fotosyntezy lub promoski do Robinsona)

– Granie w miejskiej dżungli (promoski do 51. Stanu lub do Neuroshimy HEX! 3.0)

Oprócz tego w ten weekend odbędą się dwie wspaniałe imprezy – Pyrkon i Warszawskie Targi Książki. Spotkacie na nich naszą ekipę i Portal Gamersów, a także zagracie w niektóre z naszych tytułów!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.