Weekend z Portalem – nadchodzi masa atrakcji

Witajcie!

Chcielibyśmy zachęcić was do wzięcia udział w organizowanej przez nas akcji – Weekend z Portalem. Zrób w ten weekend zdjęcie podczas rozgrywki w dowolną grę Portalu i wrzuć je na swojego FB lub Twittera. Oznacz w poście Portal (FB @Portal Games lub Twitter @portal_pl), dodaj tag #WeekendZPortalem i wygraj nagrody w jednej z dwóch kategorii. Spośród wszystkich wpisów, zdjęć i zgłoszeń wybierzemy autorów kilku najciekawszych propozycji i nagrodzimy następującymi nagrodami:

– Granie na łonie natury (unikatowe drzewka do Fotosyntezy lub promoski do Robinsona)

– Granie w miejskiej dżungli (promoski do 51. Stanu lub do Neuroshimy HEX! 3.0)

Oprócz tego w ten weekend odbędą się dwie wspaniałe imprezy – Pyrkon i Warszawskie Targi Książki. Spotkacie na nich naszą ekipę i Portal Gamersów, a także zagracie w niektóre z naszych tytułów!

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Najnowszy odcinek podcastu 2 Pionki już dostępny - zapraszamy! https://t.co/gQE1TTzQ4g
W czwartek po południu ujawnimy informacje, które powinny zainteresować fanów jednej z naszych gier 😉 https://t.co/knFzByEWGW
Choć do oficjalnej premiery jeszcze trochę czasu, wszystkie zamówienia przedsprzedażowe Cooper Island wyślemy jeszc… https://t.co/2NR5g4aGzt

Newsletter