Wędrowcy znad Południowego Tygrysu – o co chodzi w grze?

Wędrowcy znad Południowego Tygrysu – o co chodzi w grze?

Zbuduj horyzont z kart

To twój silniczek. Dzięki kartom Miast i Portów zyskasz nowe pola akcji, dzięki Górom – stałe umiejętności, a Morzom – jednorazowe bonusy.

Dodaj Mieszkańców

Pod każdą kartą terenu możesz umieścić kartę Mieszkańca o unikatowej zdolności. Uruchomisz ją zawsze, gdy skorzystasz z tej karty terenu.

Nieboskłon daje punkty

Nad każdym odkrytym terenem możesz dodać kartę Nieba. Odkryte gwiazdozbiory, komety i planety dodają źródła punktów zwycięstwa. Możesz je podwoić dokładając kartę Inspiracji.

Zagraj kość lub robotnika

Wykorzystuj kości na własnych polach akcji lub robotników na akcjach planszy głównej. Alternatywnie możesz Odpocząć, aby odzyskać kości i przesunąć się na torze Dziennika.

Rozbuduj Karawanę

Wartości kości, których używasz na polach akcji, są uzależnione od twojej Karawany. Dodawaj do niej kafle z wybranymi symbolami akcji czy dochodu, aby wzmocnić obraną strategię.

Dziennik

Postępuj na torze Dziennika, aby odblokować więcej kości, zdobyć bonusy, karty Inspiracji czy cenne kafle Karawany. Dotarcie przez jednego z graczy do końca toru wywołuje koniec rozgrywki.

LINK: https://sklep.portalgames.pl/wedrowcy-znad-poludniowego-tygrysu

 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.