Waleczne Piksele

[image page_id=”2410″ column=”6″ link=”http://portalgames.pl/portalgames/pl/wp-content/uploads/2014/08/waleczne_piksele_box_plaskie.jpg” title=””]

[text_area page_id=”2410″ column=”6″ margintop=”0″ marginbottom=”0″]

Waleczne Piksele to taktyczna gra karciana dla 2 graczy. Każdy gracz dowodzi oddziałem wojowników, starając się pokonać przeciwnika.

W trakcie gry gracze będą wykonywać ataki, wydawać rozkazy i korzystać z umiejętności jednostek (które zależą od miejsca karty w szyku), żeby zyskać przewagę i pokonać Dowódcę wrogiego oddziału.

Wszystkie karty okraszone są niepowtarzalną “pikselowatą” grafiką nawiazującą do klasycznych gier komputerowych i konsolowych z lat osiemdziesiątych.

Waleczne Piksele to w pełni spolszczone wydanie amerykańskiej gry Pixel Tactics – pierwszego tytułu z niezwykle popularnej serii, aktualnie liczącej trzy niezależne od siebie pozycje.

buttonek

[/text_area][horizontal_tab page_id=”2410″ column=”12″][horizontal_tab_content page_id=”2410″ title=”Materiały dodatkowe”]

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”2410″ title=”Instrukcja”]

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”2410″ title=”Recenzje”]

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”2410″ title=”Dodatki”]

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”2410″ title=”Informacje o produkcie “]

Autor: D. Brad Talton Jr.

Ilustracje: Fabio Fontes

Wiek: od 10 lat

Liczba graczy: 2 osoby

Czas gry: 45 minut

Strona gry w serwisie Boardgamegeek: Pixel Tactics

Zawartość pudełka:

 • dwie Talie  Oddziałów po 25 kart o wymiarach 63x88mm
 • karty bieżącej fali dla dwóch graczy
 • 42 żetony obrażeń
 • 10 żetonów siły
 • instrukcja

 

 Patroni medialni

logo-znadplanszy.pl

[/horizontal_tab_content][/horizontal_tab]

 

Zapisz

Zapisz

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.