Wakacje z grami Portalu!

Już 15 lat Biuro Turystyki Orion organizuje obozy dla wszystkich miłośników gier fabularnych i fantastyki, będące mekką dla młodych graczy, mistrzów gry i strategów – Obóz z RPG, Grami Figurkowymi, Karcianymi i Planszowymi.

Obozy rozrastają się z roku na rok, przybywa nowych chętnych i pojawiają się urozmaicone programy, a ludzie chcą wracać na Obozy: po raz drugi, trzeci, czwarty, piąty…

Organizatorzy mówią, że mogą iść wciąż do przodu dzięki pokoleniom graczy, którzy im zaufali. To dzięki nim, dzięki ich wyobraźni, otwartym umysłom i pasji obozy wyrobiły sobie tak dobra renomę.

Stoi za tym jednak także doświadczenia obozowej kadry – osób od lat zajmujących się grami: świetnych opiekunów, a jednocześnie zapaleńców RPG, LARPów, gier bitewnych, karcianych i planszowych. BT ORION zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.

 

Dlatego też PORTAL również w tym roku supportuje te fantastycznych obozy. Uczestnicy mają do dyspozycji wspaniale wyposażony Games Room, w którym bez ograniczeń mogą grać w gry planszowe i karciane PORTALU, do tego bogatą biblioteczkę RPG, pełną zarówno klasyków jak i nowości wydawniczych, no i oczywiście możliwość zdobycia gier czy podręczników na własność w ramach organizowanych podczas obozów konkursów.

 

W tym roku BT ORION proponuje 7 wyjątkowych programów:

OBÓZ RPG/BATTLE w tradycyjnym kształcie, łączącym równolegle gry fabularne i figurkowe;

OBÓZ RPG nastawiony na granie, teorię i praktykę RPG;

OBÓZ RPG/LARP dla zagorzałych graczy, lubiących wcielać się w różne role;

OBÓZ BATTLE dla miłośników gier bitewnych i malowania figurek;

OBÓZ RPG/MtG dla tych którzy łączą pasję RPG z zamiłowaniem do karcianej rywalizacji;

OBÓZ RPG JAPOŃSKI dla miłośników Orientu: jego kultury i atmosfery;

OBÓZ RPG/BATTLE: LotR: dla fanów Władcy Pierścieni, chcących wcielać się w postacie ze Sródziemia i rozgrywać tam wielkie bitwy;

 

Dokładne informacje na temat poszczególnych programów można znaleźć na stronie obozów http://www.rpg.btorion.pl, pod starym adresem, ale w nowej, cieszącej oko szacie graficznej oraz na fanpage’u obozów na facebook’u http://www.facebook.com/orionrpg

 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.