W tym tygodniu z Czarną Plagą na Upiorne Wczasy! Plan tygodnia #24

Halo Ocalali, mamy złe wieści. Nadchodzą nowe zombiaki, a są naprawdę wredne i nienasycone…

W tym tygodniu świętujemy premierę dodatku NPC2 do Zombicide w odsłonie fantasy. Nie zabraknie nowej misji do rozegrania!

Skoro o umarlakach mowa… Nowy karciany Wędrowycz wskoczył w tryb przedsprzedaży, a bonusem do niego jest zestaw 7 drewnianych pionów i to, że gra będzie u Ciebie jeszcze w tym tydgoniu, na cztery tygodnie przed premierą. Upiorne Wczasy to odsłona z taką samą frajdą i humorem, a większym, bardziej wymagającym wyzwaniem… polecamy!

A jeśli gumofilcowy humor to nie Twoje klimaty, mamy też coś dla eurograczy. Tylko do środy potrwa promocja na gry Vlady Suchego. Zerknij do naszego sklepu, jest tam parę jego świetnych tytułów w okazyjnej cenie.

W piątek rusza Euro 2024, a my wchodzimy do gry z zabawą żeniącą piłkarskie Euro z planszówkami… nie tylko euro. Przez cały tydzień będziemy prezentować drużyny rodem z gier, a od piątku na grupie Fanów Portal Games przeprowadzimy finały, by wyłonić złoty team! Już teraz zapraszamy do zabawy – będą nagrody!

Skoro o nagrodach mowa: w czerwcu jedziemy z akcją “Pokaż grę”. Jeśli zakupiłeś coś Portalowego, umieść post na fejsbooku (na swoim profilu lub w grupie poświęconej planszówkom) i udostępnij go własnie w grupie Fani Portal Games. Na koniec miesiąca wybierzemy 3 takie posty i nagrodzimy nowościami z Portalu.
A póki co… rozegranego tygodnia!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.