W tym tygodniu: klimatyczne orientalne euro: nadchodzi dodatek do Bitoku! Plan tygodnia #19

Na niedawnej wyprawie do wydawnictwa Devir Games zostaliśmy zarażeni miłością do projektu Bitoku. To nie tylko pojedyncza gra otwierająca magiczny, inspirowany japońską mitologią świat. To punkt startowy całej linii gier: ten właśnie żywy, kolorowy las pełen cudów i mieszkańców zmienia się, ewoluuje, zmaga z historią w kolejnych tytułach katalońskiego wydawcy. Świetne przedsięwzięcie!

fot. Tryb Solo

Wspominam o tym, bo już w czwartek premiera dodatku do Bitoku – Resutoran. Znajdziecie na naszych łączach sporo informacji o tym tytule. W piątek z kolei odpalimy nową przedsprzedaż – cos obmyślonego na dopieszczenie fanów jednej z naszych najpopularniejszej linii gier.

Nie zabraknie materiałów do grania (i to zarówno w grupie, jak i solo), nie zabraknie niespodzianek… Jedynie filmów w tym tygodniu spodziewajcie się mniej. Maciek w zeszłym tygodniu zrealizował epicki maraton, przygotowując i obsługując 16 godzin materiału skłądającego się na Święto Planszy. Dlatego w tym tygodniu rusza na spóźnioną, acz zasłużoną majówkę. Jeśli tęsknicie za nim, Trzewikiem i resztą ekipy, zapraszamy na nasz kanał: idę o zakład, że wśród naszych majówkowych materiałów jest jeszcze coś, czego nie widzieliście (a warto :)).

Pozdrowienia z Portalu!
Rafał

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.