Ukłony dla fanów: scenariusz do Robinsona

Dzisiaj kłaniamy się w pas Wojciechowi Wonsowi, który zaprojektował scenariusz do Robinsona pod tytułem Łowcy oraz Michałowi Kulaskowi, który poświecił nieco czasu i zaprojektował graficznie ten scenariusz. Projekt możecie pobrać w formacie PDF. Życzymy wielu udanych rozgrywek i jeszcze raz dziękujemy Wojtkowi (i Michałowi) za wsparcie dla Robinsona i dla fanów gry. Szacuneczek!

2 komentarze Added

Join Discussion
 1. Grysik 29 maja 2014 | Odpowiedz

  Bardzo ciekawy scenariusz. 🙂 Zagrałbym z chęcią lecz nie posiadam jeszcze Robinsona 😛 Bardzo nad tym ubolewam xD

 2. Festucius 29 maja 2014 | Odpowiedz

  Pomimo rozegrania chyba wszystkich scenariuszy największym sentymentem darzę ten podstawowy “Rozbitkowie”. Głównie dlatego, że to od niego zaczynam wciąganie nowych graczy w świat dzikiej wyspy. W żadnej innej rozgrywce nie ma tyle desperacji, klecenia dachu juź po pierwszych śniegach i walki na wszystkich frontach, gdzie postaci prawie giną i do końca nie wiadomo, jaki będzie wynik.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.