Turniej Neuroshimy Hex! 3.0 podczas PortalConu

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników PortalConu na wzięcie udziału w turnieju Neuroshimy Hex! 

Turniej organizowany jest za pośrednictwem platform: Vassal oraz Discord.

Format Turnieju: 4 rundy w formacie szwajcarskim, a następnie top 16-8-4

Wybierz swojego przeciwnika 

Każdy gracz przygotowuje do turnieju 5 armii Przed każdym meczem gracze wybierają tajnie dwie armie PRZECIWNIKOWI Z JEGO PULI którymi chcą, by on grał. Po ich ujawnieniu, gracze grają armią z pierwszej pozycji (w razie ich niepowtórzenia). W przypadku wybrania tej samej armii, następuje losowanie. Gracz, który przegra losowanie, gra armią drugiego wyboru.

Czas rozpoczęcia turnieju: 

Godz. 11:00, 23.01 (sobota).

Czas na zgłoszenie swojego uczestnictwa 

do 22.01 (piątek) do godz. 16:00.

Zgłoszenia (wraz z podaniem 5 wybranych przez siebie armii) należy wysyłać na kanale Discorda #ogólny-turniejowy dostępnego na poniższym serwerze:  

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.