Trzy paczki Zaciężnych – premiera!

Dziś premiera trzech dodatków w linii Root, o czym z przyjemnością informujemy. Zaciężni Maruderzy, Zaciężni Plemion Rzecznych i Zaciężni Podziemia dotarły właśnie na sklepowe półki.

Zaciężni czekają na werbunek

Zaciężni to nowy moduł gry zaprojektowany dla rozgrywek z dowolną liczbą graczy. Składają się na niego 3 produkty:

 • Root: Paczka Zaciężnych Maruderów, w pudełku przeznaczonym na komplet paczek
 • Root: Paczka Zaciężnych Plemion Rzecznych
 • Root: Paczka Zaciężnych Podziemia

W mniejszym składzie Zaciężni dodają nowe elementy do mapy, zwiększając napięcie i ilość opcji taktycznych. W większych grupach niektóre karty najemników odwraca się, by ujawnić specjalne zdolności do zdobycia, a wraz z nimi unikatowe i potężne strategie.

LINK: https://sklep.portalgames.pl/root-zaciezni-zestaw

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.