Trwają prace nad kolejną armią w aplikacji Neuroshima Hex!

Trwają prace nad kolejną armią – Bestie – do popularnej aplikacji mobilnej Neuroshima Hex, opartej na bestsellerowej taktycznej grze planszowej o tej samej nazwie. Armia Bestii wprowadzona przez dodatek z 2021 roku będzie już 9-tą frakcją dostępną w aplikacji, spośród 21 armii utworzonych dla tej planszówki.

Co warto wiedzieć już teraz? Bestie to bardzo agresywna armia o wysokiej mobilności i inicjatywie. Jednostki armii reprezentują różne zwierzęta, które przetrwały atak Molocha, a ich jedynym celem jest ochrona własnego terytorium.

Aplikacja Neuroshima Hex oparta jest na kultowej grze planszowej Neuroshima Hex, w której gracze prowadzą zaciekłe walki w postapokaliptycznym świecie. Celem gry jest zniszczenie Sztabu przeciwnika poprzez układanie na heksagonalnej planszy specjalistycznych jednostek i uruchamianie ich zdolności. Każda armia spośród 4 dostępnych w grze podstawowej (więcej armii dostępne w dodatkach do gry) ma inny sposób działania, odmienne typy jednostek z unikalnymi zdolnościami. Kolejność zagrywania oraz ich ułożenie na planszy czynią każdą rozgrywkę zupełnie inną oraz gwarantują ogromną regrywalność. Gra planszowa została wydana w 8 językach i cieszy się popularnością na całym świecie. Przez kolejne lata Portal Games stale rozwijał grę, która aktualnie oferuje aż 21 różnie działających armii.

Aplikacja Neuroshima Hex dostępna jest do zakupu w sklepach iOS App oraz Google Play.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.