To już dziś! Premiera gry Brian Boru

Brian Boru: Wielki Król Irlandii trafia dziś do regularnej sprzedaży. Z przyjemnością przedstawiamy społeczności graczy ten niezwykły, odważny mechanicznie tytuł.

Znakomite przyjęcie

Brian Boru spotkała się z niezwykle przychylnym przyjęciem recenzentów. Zwracają oni uwagę na unikatowość rozwiązań mechanicznych, niski próg wejścia, elegancję reguł i głębię rozgrywki.

“Brian Boru – Wielki Król Irlandii jest grą wielce oryginalną (…) Brian Boru to dla mnie przede wszystkim gra subtelności (…) Jestem pod wielkim wrażeniem projektu tej gry.” – Edyta Warmińska, Znadplanszy.pl

“Niewątpliwą zaletą gry jest jej prostota. Nie potrzebujemy dziesiątków zazębiających się mechanizmów, aby osiągnąć efekt ciekawych wyborów i nieszablonowych decyzji. Przebieg rozgrywki zależeć będzie wyłącznie od pomysłowości graczy (…) gra zdecydowanie zyskuje wraz z kolejnymi partiami.” – Mariusz Goeck, Angry Boardgamer.pl

“Brian Boru jest bardzo elegancką grą, jeśli chodzi o przejrzystość zasad i przebieg rozgrywki.” – Jarek Wójcicki, Ostatniatawerna.pl

“Brian Boru to kawał świetnej planszówki z miksem pozornie niepasujących do siebie mechanik.” – Tomasz Z, Big Bad Dice

“Proste zasady, szybka rozgrywka, brak mikro zasad i dużo możliwości kombinowania. Tak określiłabym tą grę.” – Ogrywamy Planszówki

Bezlitosna walka o władzę w średniowiecznej Irlandii w grze, która żeni ogień z wodą: zbieranie lew z kontrolą nad terytorium (area control).

Pojedynek o koronę Irlandii

W Brian Boru gracze rywalizują o kontrolę nad średniowieczną Irlandią dzięki podbojom, przebiegłości i małżeństwu. Odeprzyj najazdy Wikingów, zbuduj klasztory, aby rozszerzyć swoje wpływy, i zapewnij sobie wsparcie w miastach i wioskach w całej krainie.

Link do gry: https://sklep.portalgames.pl/brian-boru

Materiały video o grze Brian Boru:

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.