Thorgal: Update #39 – To już ostatni dzwonek!

Drodzy wspierający, to ostatnia przypominajka w sprawie Pledge Managera.

Pozostało już naprawdę niewiele czasu na uzupełnienie danych adresowych i opłacenie kosztów wysyłki. Niestety, jeśli do 23 października tego nie zrobicie, NIE OTRZYMACIE swojej gry. Produkcja gry rozpoczyna się już bardzo niedługo i musimy znać dokładną liczbę pudełek do wyprodukowania w wersji GF.

Nie zwlekajcie do ostatniej chwili – uzupełnijcie Pledge Managera już teraz. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości – piszcie na gf@portalgames.pl. Gosia z chęcią pomoże wam w uzupełnieniu danych, jeśli nie jesteście czegoś pewni.

Jeszcze raz przypominam – osoby, które nie uzupełnią Pledge Managera do 23 października włącznie NIE OTRZYMAJĄ swojej gry, ponieważ nie zostanie ona wydrukowana.

Jan, zespół Portal Games

LINK: https://gamefound.com/en/projects/portalgames/thorgal-the-board-game

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.