Thorgal: Update #38 – Pledge Manager kończy się!

Drodzy wspierający, wracamy do was z kolejnym updatem – dziś mamy wiele tematów, więc zaczynajmy bez owijania w bawełnę.

Pledge Manager kończy się!

Większość z was już ukończyła Pledge Managera. Tym z Was, którzy zapomnieli to zrobić – przypominamy, nie będziemy mogli wysłać do was gry, jeśli nie uzupełnicie danych adresowych i nie opłacicie przesyłki! Pledge Manager zostanie zamknięty 23 października, ale prosimy, nie zwlekajcie do ostatniej chwili!

Sampel produkcyjny z fabryki

Otrzymaliśmy sample wszystkich komponentów z fabryki w tym wszystkich add-onów, playmaty itp. Spójrzcie na zdjęcia powyżej – gra wygląda świetnie i zapewniamy, że jakość komponentów stoi na bardzo wysokim poziomie!

Niestety niektóre komponenty (pudełko Zestawu Bohaterów, plastikowy insert gry podstawowej) nie spełniały naszych standardów. Zleciliśmy fabryce produkcję nowych wersji sampli i mamy nadzieję, że wkrótce je dostaniemy. Na ten moment wydaje się, że nie powinno to opóźnić produkcji gry. 

Osobiście, moimi ulubionymi komponentami są pionki Akcji, które są ciężkie, przyjemne w dotyku i bardzo funkcjonalne. 

Targi Essen Spiel

W trakcie targów w Essen spotkaliśmy się z przedstawicielami fabryki, w której drukujemy Thorgala. Rozmawialiśmy o różnych aspektach produkcji gry – mamy nadzieję, że nasze ustalenia spowodują, że druk gry przebiegnie szybko i bezproblemowo. 

Wersje partnerskie

Większość wersji językowych gry jest już gotowych. Wciąż czekamy na ostatnie pliki, nim będziemy mogli rozpocząć druk. Oczywiście wcześniej musi zostać zamknięty Pledge Manager, żeby ostatecznie potwierdzić wielkość pierwszego nakładu.

Ostatnia przypominajka

Pledge manager zaraz się skończy! Nie zwlekajcie!

LINK: https://gamefound.com/en/projects/portalgames/thorgal-the-board-game

Jan, zespół Portal Games 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.