Thorgal: Update #36 – Pledge Manager otwarty!

Nowa aktualizacja dla Thorgala: Gry Planszowej została dziś opublikowana na platformie Gamefound. O czym w niej opowiadamy?

Drodzy wspierający,

Pledge Manager

Pledge Manager to kolejny krok do zrealizowania kampanii i dostarczenia Wam gier. W trakcie kampanii oraz Late Pledge’a wybraliście dla siebie różne produkty i opłaciliście je. Teraz nadszedł czas, by wskazać, gdzie gra ma zostać wysłana, a także opłacić przesyłkę. W trakcie kampanii nie byliśmy pewni jakie będą finalne koszty wysyłki, ale teraz możemy już potwierdzić, że nasze przewidywania były trafne i zgodne z tabelką przedstawioną w trakcie kampanii. Zwróćcie uwagę, że wysyłka większego zestawu gier (np. 3x Group Pledge All-in) może być kosztowna. Jeśli kupujesz wiele produktów i chcesz potwierdzić cenę, skontaktuj się (jak zwykle) z Gosią (gf@portalgames.pl). Podanie waszego adresu i opłacenie paczki jest niezwykle ważne – przypomnimy o nim jeszcze kilkukrotnie nim zamkniemy PM, ale prosimy, nie zwlekajcie do ostatniej chwili. O Pledge Managerze dowiesz się więcej TUTAJ.

Produkcja

Wciąż dopieszczamy niektóre aspekty gry: playmatę, pudełka i komponenty promo boxa. W związku z kwestiami produkcyjnymi zdecydowaliśmy się zastąpić plastikowe żetony Przeciwników drewniany. W ten sposób wszystkie ulepszone żetony będą drewniane i będą do siebie pasowały, dzięki czemu będą na stole świetnie się prezentować. Przepraszamy za kłopot. Póki co produkcja gry przebiega zgodnie z harmonogramem i nie przewidujemy żadnych opóźnień.

Tłumaczenie

Tak jak zawiadamialiśmy wcześniej, wersja EN jest już gotowa i czeka na wysyłkę do drukarni, wersja DE jest na etapie redakcji, podobnie jak wersja polska (niemniej wszystkie wersje będą drukowane wspólnie). Wersje włoska, hiszpańska oraz francuska przygotowywane przez naszych partnerów również są prawie gotowe.

Na dzisiaj to tyle! Jeśli wybieracie się na targi spiel Essen, odwiedźcie koniecznie nasze stoisko w hali 3!

Jan

Portal Games team

LINK: https://gamefound.com/en/projects/portalgames/thorgal-the-board-game

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.