Thorgal: Update #33 – Postęp w produkcji

Cześć!

Chciałbym podzielić się aktualnym postępem prac w naszym projekcie Thorgal: Gra Planszowa. Oto najważniejsze informacje:

Late Pledge

Dla wszystkich z Was, którzy zastanawiali się, czy jesteście zainteresowani Thorgalem – opcja Late Pledge’u jest nadal dostępna. Jeśli ktoś z Was nie dołączył jeszcze do naszych wspierających, wciąż jest szansa na udział w kampanii i otrzymanie wszystkich związanych z nią korzyści.

Wszystkie scenariusze gotowe!

Z radością ogłaszamy, że projekt wszystkich scenariuszy (włącznie z ekskluzywnymi dla GF) został ukończony. Obecnie prowadzimy wewnętrzne testy, aby dopracować szczegóły i upewnić się, że każdy scenariusz oferuje fantastyczne i satysfakcjonujące wrażenia.

Instrukcja w przygotowaniu

W trakcie kampanii udostępniliśmy Wam wczesną wersję instrukcji. Obecnie skupiamy się na poprawkach kolejnych wersji. Celem jest, aby instrukcja były jasna i łatwa do zrozumienia dla wszystkich graczy. Ciężko pracujemy, aby zapewnić Wam najlepszą jakość. W pewnym momencie opublikujemy nową wersję online, aby uzyskać kolejną falę opinii i fanowskiego spojrzenia.

Próbki materiałów

W międzyczasie pracuje również nasz zespół produkcyjny – rzetelnie przygotowuje materiały do produkcji poszczególnych elementów gry. Ten etap jest kluczowy, ponieważ naszym celem jest zagwarantowanie wysokiej jakości wykonania każdego elementu.

Redakcja

Trwają również prace redakcyjne nad angielską wersją gry. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby dopracować tłumaczenie i upewnić się, że tekst jest płynny i zgodny z naszą wizją. Przypomnijmy – w zespole mamy native speakerów, więc nie należy się martwić, że Portal Games to polska firma, a angielski to nasz drugi język.

Tłumaczenia

Wersje polskie i niemieckie przechodzą od warstwy narracyjnej do warstwy mechanicznej. Przez warstwę narracyjną rozumiemy cały tekst fabularny, paragrafy, wstępy do scenariuszy itp.

Jeszcze raz dziękuję za wsparcie i cierpliwość. Bez Waszego wkładu i zaangażowania nie bylibyśmy w stanie zrealizować tego projektu. O naszych postępach będę informować na bieżąco. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się ich zadać.

Ignacy

Więcej: https://sklep.portalgames.pl/thorgal-wersja-gamefound

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.