Thorgal: Update #32 – Late Pledge otwarty!

Drodzy wspierający, mamy nadzieję, że u Was wszystko w porządku i z niecierpliwością wyczekujecie wieści o Thorgalu: grze planszowej. Mamy dla was garść świetnych informacji, lecimy!

Late Pledge otwarty

Cieszymy się, że możemy otworzyć Late Pledge dla tych z was, którzy przegapiliście kampanię. Jeśli znacie kogoś, kto byłby jeszcze zainteresowany wsparciem Thorgala, a nie mógł tego zrobić wcześniej, koniecznie dajcie mu znać, że wciąż jest szansa dołączyć do grona wspierających!

Dalsze prace nad grą

Nasz zespół ciężko pracuje nad grą, i powoli zbliżamy się do wystawienia finalnych plików do wszystkich scenariuszy. Krok po kroku poprawiamy wszystkie komponenty, by były jak najbardziej czytelne i klimatyczne dla wszystkich odbiorców. W tym tygodniu na przykład skupiamy się na scenariuszu.

Ilustracje w Księdze Opowieści

Nasz zespół grafików szlifuje oprawę graficzną Księgi Opowieści. Chcemy, żeby oryginalne grafiki z komiksów prezentowały się jak najlepiej i dopełniały historię opisaną w paragraf w niezwykle imersyjny sposób. Nie możemy się doczekać, żebyście zobaczyli rezultaty tej pracy.

Redakcja wersji angielskiej

Wszystkie komponenty wersji angielskiej są obecnie redagowane przez nasz zespół redaktorski z native speakerem. Chcemy być pewni, że teksty są nie tylko klimatyczne, ale też i w 100% odpowiadają przedstawianej historii.

Zaczęliśmy tłumaczenie gry na polski, co zapewne ucieszy wszystkich polskich fanów Throgala. Dodatkowo na naszej stronie uruchomiliśmy przedsprzedaż, więc nawet jeśli nie zdecydowaliście się skorzystać z platformy Gamefound, macie możliwość zakupienia swojej kopii wraz ze wszystkimi dodatkami.

Nieustannie dziękujemy za wasze zaangażowanie i entuzjazm. To dzięki wam Thorgal: gra planszowa staje się rzeczywistością i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mieli możliwość w niego zagrać. Już wkrótce czekają na was dalsze wieści z frontu prac. Koniecznie dajcie znać znajomym, że otworzyliśmy Late Pledge dla wszystkich z was, którzy przegapiliście oryginalną kampanię!

Jeszcze raz dziękujemy!

Ignacy

Więcej info: https://gamefound.com/projects/portalgames/thorgal-the-board-game

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.