Thorgal: Update #31 – koniec kampanii!

Cześć,

Dziękujemy! To koniec kampanii, ale oczywiście nie koniec pracy. To kolejny krok za nami i kilka kolejnych przed nami! Chcielibyśmy podziękować za wsparcie, a co uważamy za najbardziej satysfakcjonujące dla naszego zespołu, to sposób, w jaki kampania się rozwinęła – mieliśmy powolny start, ale coraz więcej z Was odkrywało grę, grało na Tabletop Simulatorze, oglądało filmy na YouTube i czytało aktualizacje z prezentacją gry. Z każdym dniem coraz więcej z Was przekonywało się do projektu i dołączało do społeczności fanów Thorgala.

Doceniamy Was bardzo. Mieliśmy wspaniałą zabawę odkrywając wszystkie niespodzianki, które dla Was przygotowaliśmy, i bardzo się cieszyliśmy, widząc każdy pozytywny komentarz o grze.

Co dalej?

Przerwa

Nasz zespół bierze kilka dni przerwy. Przed nami majówka, więc zespół będzie miał dłuższy weekend i będzie się bawił, świętując sukces kampanii. Zasłużenie! Ale co dalej?

Pledge Manager

W maju otworzymy Pledge Manager. Opublikujemy o tym aktualizację. Planujemy to na trzeci tydzień maja. W Pledge Managerze będzie można wprowadzić wszystkie szczegóły dotyczące zamówienia i tak trafią grzecznie do naszego systemu!

Aktualizacje

Mamy stały system dla każdej kampanii, którą prowadzimy – jedna aktualizacja co 4 tygodnie. Zawsze pod koniec miesiąca publikujemy podsumowanie postępu w pracy i tego, co zostało wykonane. Tak jest również w przypadku tej kampanii.

Dziękujemy! Porozmawiamy, gdy otworzy się Pledge Manager!

Ignacy

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.