Thorgal: Update #30 – Kampania zakończy się wkrótce!

Cześć! Kampania kończy się dzisiaj! Jest to ostatnia aktualizacja podczas kampanii, wszystkie kolejne aktualizacje będą publikowane po zakończeniu kampanii!

Cele dodatkowe

Ankieta została rozwiązana – zwyciężyli fani opowieści i tematu – ponad 400 głosów na klimatyczne wstępy do scenariuszy! To oznacza, że Księga Opowieści stanie się jeszcze grubsza o dodatkowe strony! Bardzo się z tego cieszymy!

Z drugiej strony, dla tych z Was, którzy chcieliby posiadać wyjątkową edycję gry – możecie wybrać Promos expansion i otrzymać 12 nordyckich kości z efektem mrozu (oraz inne mini-dodatki!).

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie (oraz wszystkim poprzednim ankietom), mieliśmy wspaniałą zabawę obserwując wyniki i jak głosy napływają!

FAQ
Czy cena zmieni się w przyszłości?

Tak, informowaliśmy już wcześniej, że cena “All-in” dla zestawu jest promocyjna i dostępna tylko podczas trwania kampanii. Dla tych z Was, którzy wciąż się wahają i czekają na późniejsze zamówienie, chcemy by było to jasne – cena wzrośnie na etapie Late Pledge.

Z czego wykonane są żetony Akcji?

Jest to materiał imitujący żetony do pokera. To ciężka plastikowa masa z dodatkowymi elementami. Nie chcę zbytnio wchodzić w szczegóły produkcji, ponieważ nie jestem ekspertem, ale precyzyjnie poprosiliśmy producenta, aby były to “żetony w stylu pokera”.

Kiedy opublikujecie następną aktualizację?

Dziś po zakończeniu kampanii.

Pamiętajcie, że usługa Stretch Pay, niższe ceny za add-ony oraz obniżka za pakiet all-in obowiązują tylko do końca kampanii.

Link do kampanii: https://gamefound.com/projects/portalgames/thorgal-the-board-game

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.