Thorgal: Update #28 – Ostatnie dni kampanii!

Witajcie, wspierający! To ostatnie dni kampanii i mamy dla was specjalną niespodziankę – jeszcze jeden scenariusz! Dziesiąty scenariusz mniej dotyczy zbierania surowców i walki, a bardziej eksploracji i tajemnic!

Stretch goal

Wasza droga zaprowadziła was do spokojnej doliny, z dala od głównych szlaków handlowych. Trudy podróży szybko zostały zapomniane pośród czystych strumieni, kwitnących łąk i radosnych lasów. Spokój jednak szybko minął. Kilka dni później zostaliście schwytani przez grupę uzbrojonych ludzi i przetransportowani do pobliskiej wioski!

Dowiedzieliście się, że dziewczyna o imieniu Gamma, mieszkająca w wieży na środku lokalnego jeziora, zaginęła. Jako że jesteście grupą obcych, wieśniacy oskarżają was o porwanie dziewczyny! Wasze protesty nie znajdują zrozumienia u ludzi. Na szczęście zamiast natychmiastowej egzekucji, lokalny pan Taerund stawia przed wami ultimatum. Louve i Aniel zostają zamknięci w jego lochach, a on oznajmia, że jeśli nie odnajdziecie Gammy, umrzecie, a wasze dzieci spędzą resztę swojego życia jako więźniowie!

Nie mając wiele wyboru, zaczynacie poszukiwania. Nie wiecie, kim jest Gamma ani dlaczego mieszkała w wieży Taerunda, ale nie będziecie bezczynnie siedzieć, podczas gdy obcy przetrzymują waszych bliskich! Możecie swobodnie poruszać się w dolinie, ale strażnicy Taerunda blokują teraz drogę, którą tutaj przybyliście. Wygląda na to, że nie opuścicie tego przeklętego miejsca, dopóki Gamma nie wróci do wioski – chyba że znajdziecie inny sposób, by opuścić to miejsce…

Wraz ze scenariuszem Gamma, dodajemy oczywiście dwie zachwycające strony do Atlasu Przygód, 10 kolejnych stron z opowieściami i wskazówkami do Księgi Opowieści oraz kilka kart poświęconych tylko temu scenariuszowi!

PRZYPOMINAMY:

Te scenariusze, które odblokowaliśmy w tej kampanii, NIE będą częścią regularnej, detalicznej edycji gry i są całkowicie ekskluzywne dla twojej kopii gry!

All-in group pledge

Mamy ekscytujące wieści dla wszystkich wspierających, którzy już zamówili opcję grupową! Wielu z Was prosiło o opcję „all-in” i z przyjemnością ogłaszamy, że jest ona teraz dostępna z dodatkową zniżką! Chcemy mieć pewność, że będziecie mieli dostęp do wszystkich naszych niesamowitych produktów w najlepszej możliwej cenie.

Wiemy, że niektórzy z Was mogą mieć pytania dotyczące kosztów wysyłki i chcemy zapewnić, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby precyzyjnie je oszacować. Jednak ze względu na złożoność wysyłki poszczególnych komponentów nie będziemy w stanie podać dokładnego kosztu wysyłki dla opcji „all-in” przed zakończeniem kampanii.

Dziękujemy za twoje dalsze wsparcie i do zobaczenia jutro! Mamy ostatnie zadanie na ostatnie dwa dni kampanii!

Więcej o kampanii: https://gamefound.com/projects/portalgames/thorgal-the-board-game

No comments yet.

Leave Your Reply