Thorgal: Update #27 – co nowego w kampanii?

Cześć!
Jak wam mija dzień? Pewnie już jedną nogą jesteście na majówce, co? My z kolei pracujemy ciężko i przychodzimy do was z kolejną porcją wieści a propos kampanii!


Stretch goal

Dzisiejszy stretch goal to 8 dodatkowych kart Terenu – w sumie w pudełku znajdziecie ich teraz poda 20. Karty przedstawiają charakterystyczne miejsca ze świata Thorgala, takie jak kraina Qa, czy wyspa Selkie. Ponadto znajdziecie na nich nowe specjalne ikony, które nie występują na kartach z gry podstawowej. Zapewniają one nowe, bardziej złożone efekty.

Co dalej z kartami Przeciwników?

Cieszymy się z dobrego przyjęcia tej ankiety. Dziękujemy za wasze pozytywne głosy i feedback. Niektórzy z was pisali, że nie potrzebują takiego add-ona i nie wymagają, żebyśmy go przygotowywali, podczas gdy inni zagłosowali “tak”, chcąc jeszcze głębiej zanurzyć się w świecie Thorgala.

Koniec końców zdecydowaliśmy, że przygotujemy zestaw takich kart i będzie on dostępny pod kodem QR, który znajdziecie w pudełku z grą.

Jakie są wasze dalsze plany?

Sporo się dzieje – przygotowaliśmy dla was kilka nowych add-onów. Pierwszym z nich jest playmata, którą będziecie mogli położyć poniżej Atlasu Map, dzięki czemu karty i żetony nie będą się przesuwały, i będziecie mieli na stole większy porządek. Playmata będzie miała obszyte ranty dla większej wytrzymałości, ale (!) zwróćcie uwagę, że będzie zbyt duża, żeby zmieścić się do pudełka z grą.

Drugi add-on to zestaw koszulek na karty, w które będziecie mogli zapakować wszystkie karty z gry podstawowej, strech goali i add-onów. Karty w koszulkach zmieszczą się oczywiście w insercie. 

Ostatnim add-onem jest zapowiadany wcześniej Promo box, zawierający stretch goale, które przegrały swoje głosowania – Muff, Avrenim, ulepszone znaczniki Przeciwników i coś jeszcze (dowiemy się co takiego po zakończeniu ostatniego głosowania). W Promo boxie zmieścicie też wszystkie komponenty z add-onów – drewniane kafelki, zestaw Bohaterów itd.

 

Zestaw All-in

Prosiliście też o zestaw All-in – oto i on. All-in zawiera grę podstawową, stretch goale, drewniane kafelki, zestaw Bohaterów, matę, koszulki oraz Promo boxa – a wszystko to w promocyjnej cenie 140 Euro. W przypadku wysyłki do Polski, ta cena zawiera już VAT i wszystkie inne opłaty. Uwaga! To cena promocyjna, dostępna tylko teraz, w trakcie kampanii. Po jej zakończeniu cena wzrośnie. 

Zwróćcie uwagę, że zestaw kart Sojuszników nie wchodzi w skład all-ina. Wynika to z prostego faktu, że śledzący kampanię otrzymają je za darmo do swojej gry, natomiast wciąż można go zakupić oddzielnie i dorzucić do swojej gry za 5 Euro.

Płatność w ratach

Dostaliśmy też pytania o płatność w ratach – jest to oczywiście możliwe, możecie sprawdzić szczegóły pod tym linkiem: https://help.gamefound.com/article/262-stretch-pay-paying-in-installments

Warto zwrócić uwagę, że płatność w ratach możliwa jest tylko w trakcie kampanii (i nie będzie ponownie dostępna w trakcie Late Pledge’a).

Dziękujemy za wasze nieustające wsparcie – przed nami jeszcze kilka dni kampanii, bądźcie z nami do końca!

Ignacy

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.