Thorgal: update #14 – instrukcja

Z radością przedstawiamy wstępną wersję instrukcji dla Thorgala – szczególnie, gdy wyjaśniliśmy zasady w poprzednich aktualizacjach, możecie wreszcie zobaczyć, jak wszystkie mechaniki łączą się, tworząc niezapomniane wrażenia!

W miarę jak zbliżamy się do premiery gry, chcemy mieć pewność, że jesteście na bieżąco, a także podejmiecie przemyślaną decyzję o wsparciu projektu.

Wiemy, że wielu z Was z niecierpliwością czekało na tę aktualizację, dlatego chcemy dać Wam możliwość zapoznania się z zasadami w ich obecnym stanie. Musicie jednak pamiętać, że jest to wstępna wersja instrukcji i chętnie poznamy Wasze opinie na temat tego, jak możemy ją ulepszyć, zanim opublikujemy finalną. Będziemy wdzięczni za feedback, które części należy opisać w bardziej przejrzysty sposób.

Cenimy Wasze spostrzeżenia i wierzymy, że pomogą nam uczynić grę najlepszą z możliwych! Spójrzcie zatem na przygotowany plik TUTAJ i dajcie nam znać, co sądzicie. Jeszcze raz dziękujemy za nieustające wsparcie i nie możemy się doczekać, aby poczytać Wasze opinie.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.