Tajemnicze Domostwo – co warto wiedzieć o grze?

Tajemnicze Domostwo to towarzyska gra pełna przepięknych kart oraz wyobraźni! Cała rozgrywka jest podzielona na maksymalnie 7 tur, w trakcie których gracze wcielają się w rolę Śledczych i próbują odkryć zagadkę zbrodni przed lat. Na szczęście, mogą liczyć na pomoc Ducha…

Tajemnicze Domostwo to dwa etapy rozgrywki: Rekonstrukcja Wydarzeń oraz Ujawnienie Prawdziwego Sprawcy.

W pierwszej fazie – Rekonstrukcji Wydarzeń – Śledczy starają się ustalić, kto z mieszkańców (Postaci) był w posiadłości, gdzie się znajdował (Lokacje) i co robił (Przedmiot) w czasie popełnienia zbrodni. W drugiej fazie, po odtworzeniu kompletnego obrazu wydarzeń z dnia zbrodni, Śledczy muszą ustalić prawdziwego zbrodniarza.

Jak zwyciężyć w grze? Jeżeli w trakcie 7 rund Śledczy poprawnie ustalą tożsamość sprawcy, to otrzymują nagrodę od właściciela posiadłości, a Duch, którego niewinność udowodniono, może w spokoju spocząć na wieki. I to wszystko! Serio, zasady są naprawdę proste. 

Zainteresowało Was Tajemnicze Domostwo? To tutaj znajdziecie więcej info: https://sklep.portalgames.pl/kolekcje/tajemnicze-domostwo

 

Previous slide
Next slide

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.