Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #62

Co nowego słychać u Portal Games? Jak co poniedziałek odpalamy update  o naszych ogłoszonych tytułach!

NEWS #1 Projekt Gaja: Otrzymaliśmy i zaakceptowaliśmy sampla (Mass Production Copy) dodatku Zaginiona Flota.

NEWS #2 Jakub Wędrowycz Upiorne Wczasy: Od wtorku wysyłamy przedsprzedażowe egzemplarze gry – to 4 tygodnie przed premierą zaplanowaną na 4 lipca.

NEWS #3 Dune Wojna o Arrakis: Nakład gry w transporcie.

NEWS #4 Podziemne Imperium: otrzymaliśmy i sprawdziliśmy sampla (Mass Production Copy) dodatku Aztekowie vs Straszydła.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.