Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #61

Co nowego w wydawnictwie Portal Games? Nad czym pracujemy obecnie? Jaki jest status ogłoszonych tytułów?

NEWS #1 Detektyw: Otrzymaliśmy i rozesłaliśmy do partnerów nakład dodruku polskiej edycji gry. Dodruk w sklepach powrót do regularnej sprzedaży.

NEWS #2 Niezbadana Planeta: Wysłaliśmy do fabryki pliki dodatku Superksiężyc.

NEWS #3 Ewakuacja: Egzemplarze przedsprzedażowe zamówione w e-sklepie Portalu w połowie tygodnia wysyłamy do zamawiających.

NEWS #4 Zombicide: Otrzymaliśmy i sprawdziliśmy egzemplarz próbny (Mass Production Sample) rozszerzenia Monty Python. Akceptacja wysłana do fabryki.

NEWS #5 Aeon’s End Wieczna Wojna: Nakład gry uruchomiony dzięki fanom podczas Akcji Dodruk rozpoczął transport do Polski.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.