Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #60

Nad czym pracujemy w wydawnictwie Portal Games? Rozpoczynamy cotygodniową porcję szybkich newsów!

NEWS #1 Zombicide NPC2 – egzemplarze przedsprzedażowe zamówione w e-sklepie Portalu są właśnie wysyłane do zamawiających.

NEWS #2 Cyberpunk 2077: Gangi Night City – nakład gry na poziomie dystrybucyjnym został wyprzedany. Oznacza to, że jeśli sklep sprzeda wszystkie zamówione na premierę kopie, nie będzie mógł uzupełnić towaru w magazynie Portalu.

NEWS #3 Tides of Time – promocja na aplikację. Od 30 maja do 2 czerwca cyfrowa wersja rewelacyjnej mikro-karcianki za pół ceny! iOS z 29.99 na 14.99 zł, Android z 23.99 na 9.99 zł

NEWS #4 Jakub Wędrowycz Upiorne Wczasy – Dostaliśmy egzemplarz próbny (Mass Production Sample) do weryfikacji. Sprawdzamy.

NEWS #5 Zombiaki 2: Atak na Moskwę – Wysłaliśmy do druku pliki jubileuszowej edycji gry.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.