Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #47

Koniec trzymania planów wydawniczych w tajemnicy! Teraz możemy Wam śmiało opowiadać o statusach ogłoszonych gier i o newsach, nad czym aktualnie pracujemy. Ciekawi?

NEWS #1 Era Innowacji – gra wyprzedana na poziomie dystrybucyjnym.

NEWS #2 Szczury z Wistar z akceptem!
Zaakceptowaliśmy egzemplarz próbny (Mass Production Sample) Szczurów z Wistar. Zielone światło na konfekcjonowanie gier.

NEWS #3 Ponad Wieczność i Ponad Ewolucję – dwa samodzielne rozszerzenia Mindbuga już w Polsce! Trwa właśnie procedura odprawy i przyjmowania na magazyn.

NEWS #4 Root wyprzedany
Ubiegłoroczny nakład Roota właśnie wyprzedał się na poziomie dystrybucyjnym.

NEWS #5 Podziemne Imperium znów w drodze
Nowy nakład polskiej i niemieckiej wersji Podziemnego Imperium wyrusza z Chin.

NEWS #6 Ewakuacja rozpoczęta!
Pliki polskiej wersji Ewakuacji Vladimira Suchego zostały wysłane do fabryki.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.