Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #46

Co nowego w wydawnictwie Portal Games? Śledź nasze media, aby być na bieżąco i w pierwszej kolejności wiedzieć, nad czym pracujemy obecnie!

NEWS #1 Ark Nova: Wodny Świat – nakład wyczerpany na poziomie dystrybucyjnym. Zleciliśmy produkcję nowego nakładu dodatku.

NEWS #2
Ark Nova – zleciliśmy dodruk gry podstawowej.


NEWS #3
Massive Darkness 2 – nakład dodruku trafił do sklepów. 


NEWS #4
Massive Markness dodatki Mnisi i Nekromanci kontra Znakomitość oraz Gates of Hell – nakład wyczerpany na poziomie dystrybucyjnym. 

A jeżeli przegapiliście piątkowe Planszówki TV bądź (co gorsza!) sobotniego vloga, to tutaj możecie nadrobić zaległości!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.