Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #45

Kolejny pakietów newsów z Portal Games przygotowany. Kliknij i sprawdź, nad czym pracujemy i co planujemy w najbliższych tygodniach!

NEWS #1 Black week – drugi pakiet tytułów od dziś dostępny w naszym sklepie. W zestawie m.in. Die Macher czy Virtu i zniżki sięgające 80%. Kompletna oferta TUTAJ

NEWS #2 Too Many Bones – pliki polskiej edycji trafiły do drukarni. Premiera tego tytułu nastąpi – mimo naszych starań – w przyszłym roku.

NEWS #3 W tym tygodniu wysyłamy egzemplarze przedsprzedażowe Marvel Zombies z bonusowym dodatkiem z 6 dodatkowymi superbohaterami. Premiera gry 30 listopada.

NEWS #4 Także w tym tygodniu planujemy start wysyłki przedsprzedażowych egzemplarzy Hegemony i dodatków, wraz z bonusowymi separatorami. Premiera gry 7 grudnia.

NEWS #5 Neuroshima Hex Aplikacja – trwają przygotowania do premiery nowej armii: Partyzantów. Partyzanci zaprojektowani zostali specjalnie dla cyfrowej odsłony gry, a ich premiera nastąpi podczas Cyber Monday, 27 listopada.

Przegapiliście piątkowe Planszówki TV bądź sobotniego vloga? Teraz możecie nadrobić zaległości!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.