Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #44

Co nowego w wydawnictwie Portal Games? Co szykujemy dla Was w listopadzie? Sprawdźcie cotygodniową aktualizację!

NEWS #1 Ruszyliśmy z akcją Black Week. Przed nami 3 różne zestawy gier i dodatków w specjalnych cenach, z premierami w poniedziałki: 13, 20 i 27 listopada. Aktualna oferta na stronie https://sklep.portalgames.pl/black-week/

NEWS #2 W tym tygodniu trwa wysyłka przedsprzedażowych kopii dodatków do Root: Maruderzy i Paczka Punktów Terenu do wszystkich, którzy zamówili je w przedsprzedaży w e-sklepie Portalu.

NEWS #3 Hegemony wyprzedane na poziomie dystrybucyjnym! Cały zapas gry przeznaczony dla partnerów handlowych Portalu został sprzedany. Zapraszamy do rezerwowania kopii w swoim ulubionym sklepie z grami lub skorzystania z portalowej oferty przedsprzedażowej zawierającej specjalne separatory. Premiera gry – 7 grudnia.

NEWS #4 Robinson Crusoe Collectors Edition – najnowsza aktualizacja na stronie kampanii w serwisie gamefound.com informuje o rozpoczęciu transportu pierwszego z serii kontenerów zawierających kampanijne egzemplarze. Tym samym projekt wkroczył w fazę transportu/realizacji kampanii. Pełna informacja na https://gamefound.com/pl/projects/portalgames/robinson-crusoe-collectors-edition/updates/58

NEWS #5 Tytuł-niespodzianka na aleGRAMY! Portal Games we współpracy z organizatorami aleGRAMY przygotowuje specjalną (pra)premierę! Nowy, nieogłoszony dotąd tytuł zadebiutuje 18-19 listopada w Gdańsku. To tam gracze będą mieli pierwszą okazję poznać i zakupić grę! Wcześniej, 17 listopada, podczas piątkowego programu Planszówki TV na kanale Youtube wydawnictwa, rozpocznie się jej przedsprzedaż.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.